Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Akşehir’de Sıfır Atık Projesi kapsamında başlatılan Atma Tıkla Projesi ile verilen ödüller sahipleriyle buluşmaya devam ediyor.

Çevre kirliliğinin önlenmesi ve geri dönüşebilen atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla ülke genelinde başlatılan Sıfır Atık Projesi kapsamında Akşehir’de geliştirilen Atma Tıkla Projesi ile 2023 yılının ilk ödülleri olarak; 1 adet saç kurutma makinesi, 1 adet ütü, 1 adet scooter, 4 adet futbol topu, 1 adet basketbol topu, Hıdırlık Sofrası’nda indirim ve 52 adet ekmek ödül olarak vatandaşlara verildi.

Bu hafta da Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını yapan vatandaşlara Metager Atık Toplama ve Geri Dönüşüm San. Ltd. Şti. Yetkilisi Ozan Demireğen ile Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Orhan Uyar tarafından hediyeleri takdim edildi. Başvuru yapan vatandaşlardan Musa Engin toplamış olduğu puanları, belediye ekmek satış büfelerinde ramazan pidesi/ekmek olarak kullanırken, topladığı puanlarını ütü hediyesinde kullanmak isteyen Ufuk Terzi’ ye de hediyesi verildi.

atmatikla