Akşehir Belediyesi

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon işbirliği ile 'Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor' ismiyle düzenlenen proje kapsamında okullarda düzenlenen etkinliklerle, öğrenciler ile yazar buluşmaları sürüyor.

“Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor” projesi adı altında düzenlenen yazar - öğrenci buluşmaları kapsamında Yazar Duran Çetin; Bahçelievler Ortaokulu, Şehit Coşkun Karabulut İmam Hatip Ortaokulu, Adsız Sedat Sezgin Ortaokulu’nda öğrencilerle bir araya geldi.

Yazar Çetin; öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiyesinde bulunurken, başarıya giden yolun “karar ver, üşenme, erteleme, vaz geçme’ anahtar kelimelerinde yattığına değinerek başarılı olmak için bu dört kelimeyi kapsayan yolda emin adımlarla ilerlemek gerektiğini kaydetti.

Yazar Duran Çetin öğrencilerden gelen soruları da yanıtlayıp etkinliklerin sonunda kitabını imzaladı. Okullardaki etkinliklere Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürü İbrahim Öncel de katıldı.

001 BLD 002 BLD 003 BLD 004 BLD 005 BLD 006 BLD 008 BLD 009 BLD 010 BLD