"Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor" projesi etkinlikleri kapsamında öğrenciler ile yazar buluşmaları devam ediyor.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon işbirliği ile 'Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor' ismiyle düzenlenen proje kapsamında okullarda düzenlenen etkinliklerle, öğrenciler ile yazar buluşmaları sürüyor

Yazar-öğrenci buluşmaları kapsamında Yazar Nehir Aydın Gökduman Akşehir'deki 3 okulda öğrencilerle buluştu. Yıldırım İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu ve Hüseyin Tekiner İlkokulu’ndaki programlarda öğrencilerle buluşan yazara öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Kitap okumanın önemini ve kitap okumanın insan hayatındaki etkilerini anlatan Yazar Gökduman öğrencilerden gelen soruları da cevapladı. Akşehir 1 Milyon Kitaba Koşuyor Projesi’nin 4 yıldır devam ettiğine dikkat çeken Yazar Gökduman, bu projenin öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırdığını, daha hızlı ve daha güzel okuma beceresi ile bir çok bilginin dağarcıklarına katıldığını söyledi. Bu büyük projenin bir çok il ve ilçede olmadığına vurgu yapan Nehir Aydın Gökduman, projenin paydaşları olan Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon’ada bu proje için teşekkür etti.

Okullardaki etkinliklerin sonunda Yazar Nehir Aydın Gökduman öğrencilere kitaplarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

001 BLD002 BLD003 BLD004 BLD005 BLD006 BLD007 BLD008 BLD009 BLD010 BLD011 BLD012 BLD013 BLD014 BLD