Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında (EMITT) ziyaretçilerin Temsili Nasreddin Hoca’ya ilgisi devam ediyor.

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına, Akşehir’i temsilen Akşehir Belediyesi ile Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası birlikte katılım sağladı.

EMITT fuarının 3’ncü gününde yerli ve yabancı ziyaretçiler, Akşehir’in tanıtımının yapıldığı standa ve Temsili Nasreddin Hocaya yine yoğun ilgi gösterdi.

Akşehir kirazı lokumu ve kurutulmuş meyveler (erik, çilek, kiraz, vişne) ziyaretçilere ikram edilirken, Akşehir’in kültürel, doğal, tarihi ve turistik değerlerinin yer aldığı broşürler de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor.

Akşehir’in simgesi olan ve fuarda tüm dikkatleri üzerine çeken Temsili Nasreddin Hoca, fuarda yer alan diğer stantları da ziyaret ederek katılımcılarla hem sohbet etti hem de fotoğraf çektirdi.

Ziyaretçiler, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarı, 15 Nisan Cumartesi günü saat 18:30’a kadar ziyaret edebilecekler.

001002003004005006007008009010