63. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında çocuklar için her gün farklı tiyatro gösterileri sunuluyor. Şenlik kapsamında her gün 3 seans halinde tiyatro izlemenin keyfini yaşayan Akşehirli minikler, şenliğin son gününde de Akşehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezindeki tiyatro gösterisine yoğun ilgi gösterdi.

'Yere Düşen Elma' adlı çocuk tiyatrosunu Akşehirli miniklerle birlikte izleyen Akşehir Belediye Başkanı Dr Salih Akkaya, oyun sonunda tiyatro grubuna bir plaket takdim etti. Temizlik ve mikroplardan arınmayı konu eden tiyatro oyununu keyifle izleyen miniklere de Başkan Akkaya lunapark da kullanmaları için bilet dağıttı.

Akşehirli çocuklar için her gün bir tiyatroyu sergilediklerini söyleyen Başkan Akkaya, oyunlara ilgi gösterip katılan çocuklara ve ailelerine teşekkür etti. Güzel oyunları Akşehirlilerle buluşturdukları için tiyatro ekibini de teşekkür eden Başkan Akkaya, seneye daha yoğun etkinliklerle şenliği sürdüreceklerini kaydetti.

Temaşa Gösteri Sanatları Tiyatro Ekibi de Akşehirli izleyicilerle kendilerini buluşturdukları için Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya ve ekibine teşekkür ettiler.

sontyt001sontyt002sontyt003sontyt004sontyt005sontyt006sontyt007sontyt008sontyt009sontyt010sontyt011sontyt012sontyt013sontyt014sontyt015