Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik Merkezi ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği 4. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği Futbol Turnuvası’nda Şampiyon Doğrugöz Mahallesi Futbol Takımı oldu.

Final maçı; Karahüyük Mahallesi kapalı halı sahasında yapıldı. Final maçında Doğrugöz Mahallesi ile Çakıllar Mahallesi futbol takımları final maçı oynadı.  Maçı 3-2 kazanan Doğrugöz Mahallesi Futbol Takımı şampiyon olurken, ikinciliği Çakıllar Mahallesi Futbol Takımı kazandı. Karabulut ile Çamlı Mahalleleri arasında yapılacak olan 3.’lük maçına Karabulut Mahallesi takımının katılmaması nedeniyle Çamlı Mahallesi hükmen galip gelerek turnuvanın üçüncüsü oldu.

Şampiyonluk Kupası Şehit Babasına Hediye Edildi

Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde derece alan takımlara kupaları ve madalyaları turnuvayı izleyen ilçe protokolü tarafından verildi. Turnuva sonunda birinci olan Doğrugöz Mahallesi Futbol Takımı; şampiyonluk kupasını geçtiğimiz yıl Diyarbakır’da şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Selçuk Özer’in babası Yusuf Özer’e hediye etti.

Turnuvanın final maçını; Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, ilçe protokol üyeleri, bazı kamu kurum müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda vatandaş izledi.

001 BLD002 BLD003 BLD004 BLD005 BLD006 BLD007 BLD008 BLD009 BLD010 BLD011 BLD012 BLD