Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2. Grupta mücadele edecek olan Akşehir Spor,  sezon açılışı ve Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir konser etkinliği düzenleyecek. Konserden elde edilen gelir Akşehir Spor yararına kullanılacak.

Konu ile ilgili bir basın toplantısı yapan Akşehir Spor Kulüp Başkanı Ünal Çelik yaptığı açıklamada “Önümüzdeki haftalarda 29 Ekim Cumhuriyet’imizin kuruluş yıl dönümü kutlanacak. Yapılacak olan konser etkinliğimiz bu haftayı bağlama adına hem de Akşehir Sporumuzun BAL Ligi sezon açılışına denk gelecek. Akşehir Belediyemiz, Nasreddin Hoca Turizm Derneğimiz, Nasreddin Hoca Vakfımız ve olmazsa olmazımız Taraftar Derneğimizle beraber bu şekilde bir sezon açılış yapmayı düşündük. Hepinizin bildiği gibi Covid vakaları ağır şartlarda geçti. Bu bağlamda kararımızı vererek konser yapalım istedik. Şehrimizin insanlarına, taraftarımıza, takımımıza, heyecan, mutluluk ve güç kazandırma adına ‘Bilal Sonses’ konserini gerçekleştireceğiz. 27 Ekim’de Akşehir Açık Hava Tiyatrosunda yapılacak konserde sanatçımız şarkılarıyla bizlere güç kazandıracaktır. Akşehir Belediyemizle, kurumlarımızla, dernek ve vakıf yöneticilerimizle tekbir ses, tek bir nefes olarak başka etkinlikler içinde bir araya geleceğiz. Emeği geçen herkese şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akşehir Spor yararına yapılacak olan konser etkinliğinde satışa çıkan biletlerden elde edilen gelir, Akşehir Spor yararına kullanılacak.

Yapılan basın açıklamasına; Akşehir Spor Kulüp Başkanı Ünal Çelik, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Nasreddin Hoca Turizm Derneği Başkanı Ahmet Buğra, Nasreddin Hoca Vakfı Başkanı Kenan Karasu, Taraftarlar Grubu Başkanı Halil Önder katıldı.

001 2021 10 18 BLD 8801002 2021 10 18 BLD 8805