Akşehir Belediyesi; ilçe genelindeki tedbir ve önleyici eylem planı çalışmaları kapsamında vatandaşların belediye hizmet binasında yapacakları ödeme ya da benzeri işler için E-Belediye platformunu veya çağrı merkezini kullanmalarını istedi.

Akşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Kıymetli hemşehrilerimiz, Hükümetimizin Koronavirüs (COVID-19) için almış olduğu sağlık önlemleri kapsamında, Akşehir Belediyemize gelmeden işlemlerinizi, 444 9 153 nolu Çağrı Merkezimizden, www.aksehir.bel.tr  E-Belediye platformundan kolayca yapabileceğinizi bildiririz” denildi.

Etkinlikler ve Halk Günlerine Ara Verildi

Akşehir Belediyesi yine Koronavirüs (COVID-19) salgını nedeniyle kültür merkezleri, Engelsiz Yaşam Merkezi, Sinema ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki hizmetler ile Perşembe günleri yapılan ‘Halk Günleri’ne ve Mobil Taziye Evi hizmetlerine ara verdi.

Akşehir Belediyesinden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Ülkemizin içinde bulunduğu Koronavirüs (COVID-19) salgını riskine karşı önlem olarak belediyemize bağlı Kültür Merkezleri, Engelsiz Yaşam Merkezi, Sinema ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde verdiğimiz hizmetlere, gerçekleştirmeyi planladığımız kültürel ve sosyal faaliyetlere, her perşembe düzenlediğimiz Halk Günleri’ne ve Mobil Taziye Evi hizmetlerine ikinci bir duyuruya kadar tedbir amaçlı ara verdik. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

003 2020 3 18 dyr001 2020 3 18 ara