Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya tarafından düzenlenen, ilçe genelindeki mahallelerde eksiklik ve aksaklılar ile bu mahallelerde yaşayan vatandaşların sorunları dinlemek, mahalle halkının isteklerini ve taleplerini almak amacıyla ‘Hanım Kardeşlerimiz ile Akşehir’imizi Konuşuyoruz’ başlığı altında mahallelerde yaşayan hanımların katıldığı toplantılar sürüyor.

Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı’nda gerçekleştirilen toplantıya; Başkan Akkaya’nın yanı sıra Belediye Meclis Üyeleri, Akşehir Belediyesi Birim Müdürleri ve Amirleri ile Yeni Mahalle’de ikamet eden hanımlar katıldı.

Toplantıya katılan hanımlar, mahalle ve sokaklarındaki aksaklıkları anlatarak istek ve dileklerini Başkan Akkaya’ya anlattılar. Hanımların isteklerini ve talepleri dinleyen ve çözüm için gerekli talimatları veren Başkan Akkaya, “Hanım Kardeşlerimiz ile Akşehir’imizi Konuşuyoruz" programı kapsamında 20 ile 25 dakika arasında belediye faaliyetlerini ve hizmetlerimizi anlatan bir sunum yapıyoruz. Şehrimizde yaptığımız 4 yılın faaliyet ve hizmetlerimizi anlatarak, hanımlarımızın sorularını alıyoruz. Toplantımıza katılan hanımefendilerimize daha çok söz hakkı bırakalım diye biz konuşmuyoruz ve hanımefendileri dinliyoruz. Onların sorularını, tavsiyelerini, varsa eleştirilerini alıyoruz. Onların tavsiyeleri doğrultusunda Akşehir'imize daha güzel hizmetler üretebilelim istiyoruz, temel amacımız budur ve onun için bu programlarımızı kesintisiz devam ettireceğiz” diye konuştu.

001 BLD002 BLD003 BLD004 BLD