31 Mart Yerel seçimlerinde tekrar Akşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Dr. Salih Akkaya’ya ziyaretler devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında AKYÖRDER Dernek Başkanı Mehmet Yaşar Örs, Konya Selçuklu Yörük Türkmen ve Kunder Başkanı Abdil Ateş, Çobankaya Kültür Yardımlaşma Dayanışma Dernek Başkanı İrfan Eser, Dıgrak Yörükleri Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Murat Uğurlu, Büyük Oba Dernek Başkanı Şenel Gümüş, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

AKYÖRDER Dernek Başkanı Mehmet Yaşar Örs ve diğer dernek yöneticileri yaptıkları faaliyet ve organizasyonlar hakkında Başkan Akkaya’ya bilgiler verdi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Her zaman olduğu gibi “Yörüklerin ve aynı değeri taşıyan toplulukların bir çatı altında birleşmesi; Akşehir, Konya ve Türkiye’de tanınmasıyla ilgili güzel faaliyetler gerçekleştiriyorsunuz” diye konuştu.

Günün anısına heyet tarafından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya Yörüklerin simgesi olan Sarı Yağlık takdim edildi.

AKYÖRDER Dernek Başkanı Mehmet Yaşar Örs “31 Mart Yerel seçimlerinde vatandaşlarımızın teveccühü ile tekrar Belediye Başkanı seçilmesi dolayısıyla Yörük ve Türkmen derneklerimizin yöneticileriyle birlikte Belediye Başkanımız Dr. Salih Akkaya’ya hayırlı olsun ziyaretine bulunduk. Gerçekleştirdiğimiz faaliyet ve organizasyonlar hakkında Başkanımızı bilgilendirdik. Bizleri makamında kabul ettiği için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

002 2019 5 4 002001 2019 5 4 001