Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Akşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı İdris Doğan’a ziyaret ederek gazeteciler gününü kutladı.

Başkan Dr. Salih Akkaya, Akşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı İdris Doğan’a ziyaret ederek 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutladı. Ziyarette Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de eşlik etti.

Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir açıklama yapan Başkan Akkaya”  Akşehir’imizde 3 tane yerel gazetemiz var yağmur, kar demeden çalışmalarını sürdürüyorlar ve halkımızı bilgilendiriyorlar. Gözlemledikleri olayları halkımızla paylaşıyorlar. Hatta bizleri de sağ olsunlar eksikliklerimiz konusunda yol gösterici oluyorlar. Güzel, faydalı olunan yaptığımız proje ve faaliyetlerin altını çizerek devamı noktasında bizlere fikirler sunuyorlar. Bu anlamda cemiyet başkanımızda gazetelerimize koordine ediyor, yol gösteriyor ve abilik yapmaktadır. Kendilerine bu hizmetleri için teşekkür ediyorum. Her zaman önemli, her zaman ayakta olmalı ve gerçekçi basın olmalıdır. Halkın gücünde ve doğrunun yanında güç olarak kullanmalı diyoruz. Bizde tekrar Akşehir Belediyesi olarak başarılı hizmetlerine devam etmesini diliyoruz diye konuştu.

Akşehir Gazeteciler Cemiyet Başkanı İdris Doğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyet duyan Doğan sözlerine şöyle devam etti. Doğan” Kendi inancımızdan ilham aldığımız kendi değerlerimizin yer aldığı şekilde, kendi milletimizin geleneklerine yakışır milletimizin tutan eli, gören gözü, işiten kulağı olma noktasında önemsiyoruz medya olarak. Basın yayın organlarımız milletin inancı alakası doğrultusunda yayın yapmaya devam ediyoruz. Bu vesileyle ben teşekkür ediyorum şeref verdiniz Allah razı olsun hayatınız boyunca da sağlık olsun dedi.

001 2019 1 11 BLD 7642 11 01 19002 2019 1 11 BLD 7644 11 01 19003 2019 1 11 BLD 7648 11 01 19