Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Akşehir Postası Gazetesi’ne ziyaret ederek gazetecilerin gününü kutladı.

Başkan Dr. Salih Akkaya, Akşehir Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atilla Memiş ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ederek çalışan gazeteciler gününü kutladı. Ziyarette Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel’de hazır bulundu.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Münasebetiyle bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya” 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetelerimizi ziyaret ediyoruz. Akşehir Postası, Pervasız Gazetesi, İstasyon Gazetesi Akşehir’imizde halkımızın gözü kulağı oluyorlar. Yağmur Kar demeden sürekli olayları gözleyerek, tespit ederek halkımızı duyuruyorlar. Yaptıkları bu cansiperane çalışma takdire şayandır. Bizde bu vesileyle Akşehir Belediyesi olarak onların 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayalım, onlarla muhabbet edelim ihtiyaçları sıkıntıları varsa üzerimize düşen yapabileceğimiz konular varsa bunları görüşerek çözüm arayışına girelim diye ziyaretlerde bulunduk. Bu vesileyle de Akşehir Postası Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Atilla Memiş’in ve çalışma arkadaşlarının gününü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum diye konuştu.

Akşehir Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Atilla Memiş ise”  Gazetenin Yazı İşleri Müdürü olarak, Sayın Belediye Başkanımız Sayın Dr. Salih Akkaya’ya ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü hatırlanmak gazetecilere iyi gelmektedir. Bizler de kamu hizmeti gören kurum niteliğindeyiz. Bu bakımdan Akşehir’de hem devlet kurumlarıyla, hem belediyemizle, hem de dernekler ve vakıflarla uyumlu bir çalışma içerisindeyiz ve İnşallah bu uyum böylelikle sürer dedi.

001 2019 1 11 BLD 7632 11 01 19002 2019 1 11 BLD 7635 11 01 19