Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Akkaya” Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu ve Şube Müdürlerini ziyaret etti. “Bir öğretmen verdiği eğitim ile milleti, özgür, bağımsız, şanlı ve yüce bir toplum olarak yaşatır. Öğretmenlerimiz, en önemli değerlerimiz ve istikbalimiz olan gençlerimizi zamanın gerektirdiği her türlü imkânlardan yararlandırarak, üretkenliği hızlandırarak bir toplum haline getirmek için var güçleriyle seferber ediyorlar dedi.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu da “ Sizin gayretleriniz ve desteğinizle Akşehir’de önemli başarılara imza attık. Bu destek ve gayretlerinizle Akşehir’imizi daha iyi yerlere taşımak için elimizin taşın altına koyacağız diye konuştu.

Ziyaretten dolayı Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu ve beraberindeki Şube Müdürleri memnuniyetlerini dile getirerek Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’ya teşekkür etti.

Başkan Akkaya” Türk Eğitim Sen Akşehir İlçe Temsilcisi Zühtü Selmani Tuncez ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı. Ayrıca Başkan Akkaya Türk Eğitim Sen’in yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler edindi. Zühtü Selmani Tuncez ise” 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Son olarak Akkaya; Eğitim-İş Akşehir İlçe Temsilcisi Ahmet Özkan ve yönetimini de ziyaret etti.24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle ziyaretlerini gerçekleştiren Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya öğretmenlerin gününü kutladı. Başkan Akkaya” Sendikanın yaptığı çalışmalarıyla ilgili sendika temsilcisi Ahmet Özkan’dan bilgiler edindi. Ahmet Özkan ise” 24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle yapılan ziyaretden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Akkaya hatıra fotoğrafları çekilmesinin ardından ziyaretlerini sonlandırdı.

005 2018 11 27 BLD 00004005 2018 11 27 BLD 00004005 2018 11 27 BLD 00004