TÜGVA Genç Türkiye Kongresine katılacak öğrencilerle birlikte Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu ve TÜGVA Akşehir İlçe Temsilcisi Abdullah Koç, gerek Akşehir'deki elemelerde gerekse Konya İl elemesinde vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerini bildirdi.

TÜGVA Akşehir İlçe Temsilcisi Abdullah Koç, Genç Türkiye Kongresi ile ilgili olarak “Genç Türkiye Kongresi İstanbul Finali'ne katılacak Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Emine Özcan; "Çevre ve Doğa Bilinci" konusunda, İsmet İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Yunus Akdeniz; "Toplumsal Rollerimiz" konusunda, Toki Tornacı Erol Cumbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Merve Ufacık; "Bağımlılık ve Bağımlılıkla Mücadele" konusunda Konya ilimizde birinci olmuş ve İstanbul'da Konya ilini temsil hakkını kazanmışlardır. Ayrıca Seyyit Mahmut Hayrani Anadolu Lisesi'nden Sude Sultan Dağlı "Gündelik Hayatta Doğruluk" konusunda ilimizde ikinci olmuştur. Genç Türkiye katılan tüm öğrencilerimizi ve hazırlayan Danışman öğretmenlerini, okul idarelerini ve ailelerini tebrik ederiz. Kongrenin Akşehir'de başarılı ve verimli bir şekilde geçmesini sağlayan Şube Müdürümüz İbrahim Gülcü'ye, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık Köseoğlu'na çok teşekkür ederiz.

TÜGVA çalışmalarında desteğini esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr. Salih Akkaya’ya özellikle teşekkür ederiz. Şehrimizi 4-5-6 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da temsil edecek öğrencilerimize başarılar ve kolaylıklar dileriz" dedi.

Başkan Akkaya’da eğitime verdikleri desteklerin artarak devam edeceğinin altını çizerek öğrencilere İstanbul’da başarılar diledi.

001 2018 5 3 tugva1002 2018 5 3 tugva2003 2018 5 3 tugva3