AK Parti Konya 28. Dönem Milletvekili Adayı Saadet Armağan Güleç Korumaz, seçim çalışmaları kapsamında Akşehir’e gelerek esnaf ziyaretleri yaptı. Milletvekili Adayı Korumaz seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Akşehir İlçe Teşkilatı ile Akşehir Belediyesi’ni de ziyaret etti.

Akşehir Belediyesi ziyaretinde seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Korumaz “Seçim çalışmaları kapsamında Akşehir’deyiz. Ben Akşehir’i çok seven birisi olarak bu ziyaretimiz de de İlçe Başkanımıza, Belediye Başkanımıza, kadın kollarımıza ve teşkilatımızın tüm kollarına misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyor, kendilerine çalışmalarında başarılar, kolaylıklar diliyorum” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da, Milletvekili Adayı Korumaz’ı Akşehir’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Bugün Akşehir’imizde AK Parti Konya Milletvekili Adayı Armağan Güleç Korumaz hanımefendiyi misafir ediyoruz. Armağan Hanım ve eşi Mustafa Bey, Akşehir’imizde restorasyonlarda bizlere katkı vermiş olan mimar arkadaşlarımızdır. Bugünde restorasyon projesi kapsamında değil, bir seçim çalışması noktasında aramızdalar. Ben kendilerine milletvekili adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah 15 Mayıs itibariyle mecliste kendilerini ziyaret etmeyi hedeflediğimizi, buna yürekten inandığımızı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Ziyaret esnasında Milletvekili Adayı Saadet Armağan Güleç Korumaz’a Akşehir ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Akkaya, ziyaretin sonunda Milletvekili adayı Korumaz’a Nasreddin Hoca’nın tersine çalışan saatini armağan etti.

Milletvekili Adayı Saadet Armağan Güleç Korumaz; belediye ziyaretinin ardından Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, kadın kolları ve teşkilat üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparak seçimlerde destek istedi.

BLD 2036BLD 2040BLD 2051BLD 2058BLD 2059BLD 2078BLD 2084BLD 2090BLD 2094BLD 2096BLD 2098BLD 2111BLD 2128BLD 2185