Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; Akşehir Tornacı Erol Cumbul TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giderek buradaki öğrenci yurdunda kalan öğrencilerle birlikte iftar yaptı.

Yurt yemekhanesinde iftar öncesi eşi Ayşegül Akkaya ile birlikte öğrencilerin masalarını gezen Başkan Akkaya, öğrencilerin Ramazan ayını tebrik ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Okul Müdürü Kamil Ersoy; Başkan Akkaya’ya iftar programlarına katılımı için teşekkür etti. Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Alaaddin Barbaros Topaloğlu’da yaptığı konuşmada, yurdun tamirat ve tadilatı ile doğalgaz bağlanmasındaki büyük katkıları için Başkan Akkaya’ya teşekkürlerini iletti.

Başkan Akkaya’; okulun fiziki yapısının yapılan tadilat çalışmaları ile güzelleştiğine değinerek “Ama okulumuzun bu güzelliği içinde siz değerli öğrencilerimizin bulunmasıyla güzel. Konya’mızın çeşitli yerlerinden ve deprem bölgemizden öğrenci kardeşlerimiz var. Onlara da tekrar geçmiş olsun diyoruz. Ben hepinize derslerinizde başarılar dileyerek, şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

İftar yemeğine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, eşi Ayşegül Akkaya, Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Alaaddin Barbaros Topaloğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Gülcü, Okul Müdürü Kamil Ersoy, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

BLD 2828BLD 2825BLD 2817BLD 2816BLD 2810BLD 2795BLD 2789BLD 2787BLD 2784BLD 2778