Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkisiyle farklı noktalara güvenli bölgelere kendi imkânlarıyla da ulaşmaya çalışan depremzedeler sabah saatlerinde Ulupınar Mahallesi D-300 karayolunda trafik kazası geçirdi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya” haberi alır almaz Akşehir Devlet Hastanesinde tedavileri devam eden yaralıları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Depremzedelerin sağlık durumu ile ilgili de yetkililerden bilgi aldı. Yetkililerin hastanede yaralılarla ilgili tüm tedbirlerin alındığını, süreci yakından takip edildiğini ifade etti.

Başkan Akkaya; Depremin yaralarını hep birlikte sardıklarını ifade ederek, Burada adeta şefkat ve merhamet duygularıyla kucaklarını açmış gerek erişkin gerekse çocuk ve bebek kısmındaki Kahramanmaraş'ımızdan, Hatay'ımızdan, Malatya'mızdan Gaziantep’iyle gelen depremzedelerimize gereken tedavi ve ihtimam gösteriliyor. Devletimizin şefkat ve merhamet eliyle kurum ve kuruluşlarıyla dayanışma içerisinde her zaman vatandaşımızın yanında olacağımızı bir kez daha paylaşıyor. Sabırla, birbirimizi kucaklayarak, bu süreçte de yaralarımızı sararak sizlere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

kaza ziyaret 001kaza ziyaret 002kaza ziyaret 003kaza ziyaret 004kaza ziyaret 005kaza ziyaret 006kaza ziyaret 007kaza ziyaret 008kaza ziyaret 009kaza ziyaret 010kaza ziyaret 011kaza ziyaret 012kaza ziyaret 013kaza ziyaret 014