Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, gençlerinde Akşehir yönetiminde söz sahibi olmaları amacıyla başlattığı ‘Teneffüs Buluşmaları’ kapsamında ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Program kapsamında Başkan Akkaya, Ziyaretlerini Akşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Lisesine yaptı. 

Okul idarecileri tarafından karşılanan Başkan Akkaya’ya Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Alaaddin Barbaros Topaloğlu, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Akşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Kıyıcı’ da eşlik etti. Başkan Akkaya ilk olarak okulun öğretmenlerine ziyaret ederek istek ve taleplerini sordu.

Teneffüs ziliyle Akşehir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Şehit Zeynep Sağır Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ortak bahçesinde teneffüste öğrencilerle sohbet eden Başkan Akkaya,” Öğrencilerimizle birlikteyiz. Öğrencilerimize Akşehir Belediyesi olarak İkram çeşmesinden Çikolatalı süt ikramında bulunduk. İstek, talep ve önerilerini almak için buradayız. Maşallah hepsi birbirinden zeki, bize gelecek vadediyorlar. Onlar Türk milletinin geleceğidir. Onlar gurur kaynağımızdır ve övünüyoruz. Onlara başarılar diliyorum” diye konuştu. Başkan Akkaya yaptığı konuşmanın ardından okulların sınıflarını ziyaret ederek Genç Akşehir Kültür Sanat Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES Merkezi) ile yeni faaliyete geçecek olan kitap kafe hakkında öğrencilere bilgiler verdi. İstek ve talepler sonrasında Başkan Akkaya bir öğrencinin isteğini kırmayıp masa tenisi de oynayarak sevincine ortak oldu. Oyun sonrasında Başkan Akkaya” Çocukları okul kantinine davet ederek çay ikramında bulundu.

teneffus 001teneffus 002teneffus 003teneffus 004teneffus 005teneffus 006teneffus 007teneffus 008teneffus 009teneffus 010