Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Tıp Bayramı münasebetiyle Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü, Akşehir Devlet Hastanesi ve Akşehir Park Hayat Hastanesi’ni ziyaret ederek tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramlarını kutladı.

Başkan Akkaya ziyaretleri kapsamında ilk olarak Akşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne giderek burada İlçe Sağlık Müdürü Muhammet Sait Yalçın’la görüştü.

Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Allah daha nice günlere eriştirsin, bu güzel ve gayretli çalışmalarınızı da daim eylesin. Akşehir’imizde bizler tıp camiamızın hizmetlerinden memnunuz. Akşehir halkı adına sizlere bu çalışmalar için teşekkür ediyorum. Özellikle pandemi sürecinde çok büyük fedakarca çalışmalar oldu. Bunu takdir etmemek mümkün değil, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

İlçe Sağlık Müdürü Muhammet Sait Yalçın’da Başkan Akkaya’ya teşekkür ederek “Bizde sağlık çalışanları olarak belediyemizin desteğini her daim yanımızda hissettik. Hem sağlık çalışanları adına hem de kendi adıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Tıp Bayramı ziyaretleri kapsamında Özel Akşehir Park Hayat Hastanesi’ne geçen Başkan Akkaya, burada Hastane Direktörü Hadi Kaya ve Başhekimi Dr. Mehmet Serkan Demirdağ ile görüştü. Hastanedeki tüm çalışanların Tıp Bayramı’nı kutlayan Başkan Akkaya; Akşehir’de Park Hayat Hastanesi ekibinin hizmetlerinden memnuniyet duyduklarını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Hastane Başhekimi Dr. Mehmet Serkan Demirdağ’da Başkan Akkaya’ya ziyareti için teşekkür ederek bu tür ziyaretlerin kendilerini daha çok motive ettiğini söyledi.

Başkanı Akkaya; Tıp Bayramı münasebetiyle son olarak Akşehir Devlet Hastanesi’ne geçerek Başhekim Yardımcısı Nurettin Hamad ile görüştü. Tüm Sağlık personelinin Tıp Bayramı’nı kutlayan Başkan Akkaya “Allah sizlere nice bayramları kutlamayı nasip etsin. Pandemi döneminde tüm sağlık çalışanlarımız fedakarca bir şekilde hizmet verdiler. Bunun içinde tüm sağlık camiamıza teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu yaptığınız fedakarca ve cefakarca çalışmalarınızı Cenab-ı Mevla daim kılsın inşallah” dedi.

Akşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Nurettin Hamad’da  Başkan Akkaya'ya bu ziyareti için teşekkür ederek "Sizin desteğinizi her zaman hissediyoruz. Akşehir Devlet Hastanesi hekimleri adına da teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

001 2022 3 15 BLD 8866 15 03 22002 2022 3 15 BLD 8854 15 03 22003 2022 3 15 BLD 8857 15 03 22