Konya’da düzenlenen Halk Oyunları Şampiyonası'nda Akşehir Spor Halk Oyunları ekibi Minikler kategorisinde il birincisi olması vesilesiyle Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’yı ziyaret etti.

07 Mart Çarşamba günü gerçekleştirilen yarışmada Halk Oyunları il birincileri belirlendiği  yarışmada Akşehir Spor Halk Oyunları ekibi ‘Minikler’ kategorisinde yarıştı. Akşehir Spor Kulübü Halk Oyunları ‘Minikler’ kategorisinde il birincisi oldu. Yarışmada birinci olan Akşehir Spor Kulübü 19-21 Nisan 2018 tarihlerinde Zonguldak’ ta yapılacak grup yarışmalarında ilimizi temsil edecek.

Akşehir’in her alanda şampiyonluklara ve başarılara imza attığının altını çizen Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, “Nasreddin Hoca’mızın torunları her gün yeni başarılara imza atarak bizlerin ve Akşehir’in gurur kaynağı oluyor. Ekibimizi ve değerli yöneticilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyarete; Akşehir Spor Başkanı Yahya Yıldız, Akşehir Spor Basın Sözcüsü İbrahim Öncel, Akşehir Ortaokul Müdürü Murat Erdem, Tesis ve Protokol Sorumlusu Eyüp Yılmaz, Resmi İşler Sorumlusu Mehmet Korkusuz, Akşehir Spor yönetimi ile halk oyunları ekibi katıldı.

001 2018 04 06002 2018 04 06003 2018 04 06