Ak Nasreddin Spor Kulübü’nün yöneticileri ile 17-23 Mart tarihleri arasında Mersinde yapılan üst minikler ferdi boks Türkiye Şampiyonasında 76 Kg’da Türkiye 1’ncisi olan Yusuf Uzun Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’yı ziyaret etti.

Yapılan ziyarette Ak Nasreddin Spor Kulübü Dernek Başkanı Ömer Akdi, Antrenör Sadık Kızılkuyu, ile Türkiye 1’ncisi Yusuf Uzun katıldı. 

Başarılarından dolayı sporcuya ve teknik ekibe tebrik ederek sözlerine başlayan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya” Yapılan ziyaretten ve alınan başarılardan büyük mutluluk duyduğumu belirmek isterim. Akşehir’in hem eğitim alanında hem de spor alanında büyük başarılara imza attığımızı ve yarışmada derece yapan üst minikler ferdi boks Türkiye şampiyonasında 76 Kg’da birinci olan Yusuf Uzun’a ve kulüp yöneticilerini tebrik ediyorum. Bulgaristan’da 21 Mayıs -30 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan Dünya Boks Şampiyonasında ülkemizi temsil edeceksiniz. Dünya şampiyonasında Yusuf kardeşime ve teknik ekibe şimdiden başarılar dilerim diye konuştu.

Ziyaret sonunda Başkan Akkaya, Türkiye Şampiyonası Yusuf Uzun ve kulüp yöneticileriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

001 2018 04 06