Covid-19 ‘la mücadele kapsamında 29 Nisan Saat 19.00’da başlayıp 17 Mayıs Saat 05.00’a kadar sürecek tam kapanma süresince Akşehir Belediyesi; Vatandaşların sağlıklı bir ortamda kaliteli hizmet alabilmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

Akşehir Belediyesi’nin hizmetleri aralıksız devam edecek.  Belediye bünyesinde hizmet veren 15 müdürlük tam kapanma sürecinde alınan kararlar doğrultusunda hizmetlerini yerine getirecek.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; “Salgının başından beri vatandaşlarımıza en iyisini sunmak ve sorunlarına çözüm üretebilmek için elimizden geleni fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Belediyemiz personelleri aldığımız tedbirler ile vatandaşlarımıza yapılacak hizmeti aksatmayacak şekilde çalışmalarına devam edecektir. Tam kapanma sürecinde vatandaşlarımız mağdur edilmeyecektir. Ayrıca; Ramazan ayı boyunca Akşehir Belediyesine ait Hıdırlık Sofrasında hazırlanan sıcak yemeklerle Covid-19 hastalarına 1 öğünlük yemek ve 288 aileye 500 kişilik iftar yemekleri de ulaştırmaya devam edilecektir.” dedi.

0
0
0
s2sdefault