Akşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, arazi, arsa, plan değişikliği, revizyon, 18 uygulamaları, kıyı kenar çizgileri, düzenleme sahaları vb. tüm ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara nasıl ulaşacağınızı bu yazıda bulacaksınız:

Aşağıdaki resimde de gösterildiği üzere Akşehir Belediyesi web sayfamızın ana menüsünde bulunan Kurumsal kısmından Müdürlükler'e oradan da İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'ne başlığına tıklayınız.

001

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü sayfası açılacaktır. Açılan sayfada, aşağıdaki resimde de gösterildiği üzere Müdürlükle İlgili Yayınlanan Son Duyurular başlığı altında İmar ve Şehircilik İlanları'na tıklayınız.

002

İmar ve Şehircilik Müdürlüğümüzün ilanlarının yayınlandığı sayfa açılacaktır. Bu sayfaya aşağıdaki resimlerde de gösterildiği üzere doğrudan ulaşmanın bir çok yolu bulunmaktadır. Mesela; Akşehir Belediyesi web sayfamızın ana menüsünde bulunan Duyurular kısmından İmar ve Şehircilik İlanları başlığına tıklayarak ya da ana menünün hemen altında bulunan arama kutusundan imar, plan değişikliği, revizyon, imar ve şehircilik, duyurular, ilanlar gibi arama kelimelerini aratarak ve çıkan sonuçlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

000005

Açılan sayfada, aşağıdaki resimlerde de gösterildiği üzere Plan Değişiklikleri kısmına oradan da 2018 kısmına tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz...

003004