Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü iş birliği ile organize edilen olan 7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği’nin kayıt işlemleri başlıyor. Kayıt işlemleri için son tarih 5 Ocak 2024.

Mahalleler arasındaki birlik ve beraberliğin pekiştirilmesini, yeni arkadaşlık ortamlarının oluşmasını, milli değerler etrafında Akşehirlilerin birbirleri ile bütünleşmelerini sağlamak ve iyiye hizmet yolunda rekabet duygularını geliştirmek amacıyla yapılacak “7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği Etkinlikleri” için başvuru süreci başladı.

7. Şipitin Çıksın Kültür ve Spor Şenliği etkinlikleri müracaatları; 5 Ocak 2024 Cuma günü saat 12.00’a kadar Akşehir Gençlik Merkezi’ne yapılacak.

Katılımcılar mahalle muhtarları veya Akşehir Gençlik Merkezi’nden alacakları ilgili formları doldurarak ve katılmak istedikleri spor dallarını seçerek başvuru yapabilecek.

Voleybol, Futbol, Basketbol, Masa Tenisi ve Yüzme dallarında yapılacak yarışmaların başlayacağı tarih, müracaatların tamamlanmasının ardından gerçekleştirilecek komisyon toplantısı sonrası açıklanacak.

pdfBAŞVURU FORMUNU BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

pdfŞARTNAMEYİ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ

7spt


voleybol fikstur