Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) bahar dönemi ücretsiz kurslarını başlatıyor.

Bağlama Akademisi, E-Spor Akademisi, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Akademisi, İnsansız Hava Aracı Akademisi ve Dijital Fotoğrafçılık Akademisi gibi dijital içeriklerin de bulunduğu kurslara 12 ile 22 yaş arasındaki öğrenciler başvurabilecek. Yüzme Akademisi’ne 7-22 yaş ve Futbol Akademisi’ne ise 7-12 yaş grubu öğrenciler başvurabilecek. 

Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan kurslarda; öğrencilerin bahar döneminin daha verimli geçirmesi ve en iyi şekilde değerlendirmeleri amaçlanıyor.

basliyor

Kurslar için 26 Mart 2023 Pazar gününe kadar aşağıda bulunan linklerden ön kayıt başvurusu yapıldıktan sonra kesin kayıtlar ise 31 Mart 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, sonra kesin kayıt yaptıran öğrenciler kurs planlamasına dahil edilecek.

Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek.

Ön Kayıt Başvuru Linkleri:


baglama

Bağlama Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


foto

Dijital Fotoğrafçılık Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


espor

E-Spor Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


iha

İnsansız Hava Aracı Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


yuzme

Yüzme Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


futbol

Futbol Akademisi Ön Kayıt Başvurusu


sosyal

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Akademisi Ön Kayıt Başvurusu