Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) ücretsiz güz dönemi kurslarını açıyor.

Açılacak olan kurslarda Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık gibi dijital içeriklerin yanı sıra Yüzme, Futbol ve Bağlama kursu da yer alacak.

Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan kurslarda; güz döneminin daha verimli geçmesiyle birlikte eğitici ve eğlendirici birçok kurs alarak en iyi şekilde değerlendirmeleri amaçlanıyor. Genç AKSES Merkezi tarafından açılacak olan kurslarda dijital kurslar olarak Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık alanlarının yanı sıra yüzme kursu, Futbol Kursu ve Bağlama kursu da verilecek.

Akşehir Belediyesi resmi internet sitesi üzerinden ön kayıt yapıldıktan sonra kurslar için kesin kayıtlar,14 Ekim Cuma gününe kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, sonra kesin kayıt yaptıran öğrenciler kurs planlamasına dahil edilecek.

Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek.

akses 

KURSLARA BURADAN ÖN KAYIT YAPTIRABİLİRSİNİZ:

E-Spor

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama

İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi

Dijital Fotoğrafçılık

Yüzme Kursu

Futbol Kursu

Bağlama kursu