Akşehir Belediyesi; Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında gençler için bir konser düzenleyerek ünlü pop rock sanatçısı Fatma Turgut’u Akşehirlilerle buluşturacak.

Model grubuyla yollarını ayırdıktan sonra kariyer planlamasını solo olarak çizen Fatma Turgut, en güzel şarkıları bu akşam Akşehirliler için söyleyecek.17 Mayıs 2022 Salı günü (Bu Akşam) saat.21.00’de Akşehir Açık Hava Tiyatrosu’ndaki konser ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz konser etkinliklerimize pandeminin gücünü kaybetmesiyle yeniden başlıyoruz. Gençlik Haftası kapsamında Akşehirli gençlerimiz ve burada öğrenim gören üniversiteli kardeşlerimiz için bir konser düzenleyelim istedik. Nasreddin Hoca Şenliğimizdeki konserlerimize, Akşehir’de öğrenim gören üniversiteli öğrencilerimiz okullarının kapanması ve memleketleri dönmeleri sebebiyle katılamıyorlardı. Bu kapsamda Fatma Turgut konserimizi gerçekleştireceğiz. Bu akşam yapılacak konserimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

fatma turgut billboard