Akşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, 23-24 Nisan 2022 tarihlerinde Playland Eğlence Merkezi işbirliği ile Akşehirli çocuklar için özel bir etkinlik düzeliyor.

23 Nisan 2022 Cumartesi ve 24 Nisan 2022 Pazar günü saat 09.00 – 17.00 saatleri arasında Akşehir Nasreddin Hoca Stadyumu’nda ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklerde, Playland Eğlence Merkezi tarafından şişme oyun grupları, survivor parkuru, dijital oyun tırı çocuklarla buluşacak. Akşehir Belediyesi tarafından da çocuklara balon, rüzgar gülü gibi hediyeler dağıtılıp, yüz boyama etkinlikleri yapılacak.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, çocuklar için iki gün boyunca dolu dolu etkinlikler yapılacağını belirterek “Pandemi nedeniyle geçtiğimiz yıllarda buruk kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı bu yıl inşallah güzel ve dolu dolu etkinliklerle kutlayacağız. Bugünün küçüğü yarının büyükleri olan değerli yavrularımızın hafızalarında güzel bir bayram hatırası kalması için iki gün boyunca çocuklarımızı keyifle vakit geçirebileceği, dolu dolu etkinlik yapacakları programlar hazırladık. Tüm yavrularımızı bu hafta sonu yapacağımız programlara bekliyoruz” dedi.

playland