Açılacak olan kurslarda Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık gibi dijital içeriklerin yanı sıra yüzme ve bağlama kursu da yer alacak

Akşehir Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi (Genç AKSES) çalışmaları kapsamında  6 yeni ücretsiz kurs açıyor.

Akşehir Belediyesi Genç Akşehir Kültür, Sanat, Eğitim ve Spor Merkezi’nce başlatılacak olan eğitici kurslarda, katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

kurslar web

Genç AKSES tarafından açılacak olan kurslarda dijital kurslar olarak Espor, Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, İnsansız Hava Aracı (İHA) Yapımı ve Uçuş Eğitimi, Dijital Fotoğrafçılık alanlarının yanı sıra yüzme kursu ve bağlama kursu da verilecek. Kurslar için ön başvurular 30 Nisan 2022 Cumartesi gününe kadar aşağıdaki linklerden ulaşılabilen başvuru formları ile yapılacak.

Kurslar için kesin kayıtlar, 12 Mayıs Perşembe gününe kadar Genç AKSES Merkezi’nde yapılacak. Kurslara başvuracak 18 yaş altı kişiler için velilerinin de başvuruda bulunması gerekiyor. Kurslara ön başvuru yapıp, kesin kayıt yaptırmayan öğrenciler kurs planlamasına dahil edilmeyecek.

Kesin kayıtların tamamlanmasının ardından kurs planlaması, kursiyerlere SMS yoluyla iletilecek.

baglamad fotografe sporihasosyalmyuzme

KURSLAR İÇİN BAŞVURU FORMLARI

BAĞLAMA KURSU BAŞVURU FORMU

DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK AKADEMİSİ BAŞVURU FORMU

ESPOR AKADEMİSİ BAŞVURU FORMU

İNSANSIZ HAVA ARACI AKADEMİSİ BAŞVURU FORMU

SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA AKADEMİSİ BAŞVURU FORMU

YÜZME KURSU BAŞVURU FORMU

Kurslar İçin Başvuru Süresi 30 Nisan 2022 İtibariyle Dolmuştur. İlginize Teşekkrür Ederiz.