Akşehir Belediyesi "Sıla Buluşmaları" başlığı ile Akşehir dışında yaşayan hemşehrileri ile bir araya gelecek. Sıla Buluşmaları programının ilki 27 Mart 2022 Pazar Günü Antalya’da gerçekleştirilecek. Antalya Kepez’de Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek program saat 11.00’de başlayacak.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya “Akşehir dışında yaşayan hemşehrilerimizle bir araya gelmek, onların sıla özlemlerini bir nebze olsun dindirebilmek amacıyla başlattığımız Sıla Buluşmaları’nın ilkini Antalya’da gerçekleştiriyoruz. Antalya’da yaşayan hemşehrilerimizi Pazar günü saat 11.00’de Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde düzenleyeceğimiz programa bekliyorum. Damağımızın tadı, yöremizin coğrafi işaretli lezzeti Akşehir Hersesi’ni de siz değerli hemşehrilerimize ikram edeceğiz” dedi.

bulusma

Programa katılmak isteyen Antalya’daki Akşehirliler aşağıda bulunan formdan ya da Akşehir Belediyesi’nin 444 9 153 numaralı hattını veya Antalya AKSEVDER Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Bayram’ı 0 505 708 43 18 nolu cep telefonundan arayarak 25 Mart 2022 Cuma günü saat: 17.00’ye kadar kayıt yaptırabilecekler.