2008 - 2009 yılları arasında Akşehir’e kazandırılan bu tesis uzun yıllar Akşehir halkına hizmet vermiş, 2018 haziran ayının sonlarında Akşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi adı altında daha uygun fiyatlarla halkımızın hizmetine sunulmuştur.

Düzenlenen ve geliştirilen yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, hamamı, saunası ve güler yüzlü personeli ile siz misafirlerimizin daha rahat ve hijyen ortamında kaliteli zaman geçirmesi amaçlanmıştır. Halkımızın sağlıklı yaşamı hayat felsefesi haline getirebilmesi amacıyla uygun fiyatlarla çeşitli paketlerimiz bulunmaktadır. “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” sloganıyla çıktığımız bu yolda, çocuklarımızı küçük yaştan itibaren spor yapma ve yüzme alışkanlığı kazanılması amacı ile alanında uzman kadroyla antrenman yapma olanakları sunulmaktadır.

FİTNES

Siz değerli üyelerimizin fitness salonumuzda çeşitli profesyonel aletleler ile antrenmanlarınızı yaparken tüm kas gruplarını çalıştırarak kalorilerinizden de kurtulabilirsiniz. Ayrıca bayanlara özel olarak hazırlanmış stüdyomuzda pilates, aerobik, step, zumba gibi aktiviteler de yapılmaktadır. Her 15 günde bir diyetisyen kontrolünde beslenme programları ile vücut kitle endeksinizi dengede tutma olanağını da sunmaktayız.

HAMAM SAUNA

Spor kompleksimizin içerisinde aynı zamanda Türk hamamı, sauna, duş yerleri ve soyunma odalarının da bulunduğu nezih bir ortam siz değerli misafirlerini beklemektedir.

HAVUZ

Tesisimizin içerisinde 25m uzunluğunda 12,5m eninde 1,60 cm ’den 2,30 cm ’ye derinleşen yarı olimpik yüzme havuzu, 40 cm ve 65 cm derinliğinde bebek ve çocuk havuzu ayrıca 1,10 m derinliğinde 2 bantlı çocuk aqua (eğlence) havuzumuz mevcuttur. Ayrıca tesisimizde bayan ve erkeklere ayrı olmak üzere grup ve özel yüzme dersleri verilmektedir.

Not: Belirli saatlerde Yeni Mahalle Koşu Yolu, Yarenler Mahallesi Prestij Evler Önü, Yarenler Mahallesi Belediye Evleri Önü, Belediye Parkı Adese Önü, Kızılay Aşevi Önü, Hıdırlık Yolu Ömer Halisdemir Kültür Merkezi Köşesi, Gazi Mahallesi Bahçelievler Ortaokulu Önü, Kozağaç KYK Önü güzergâhlarından servis geçişi yapılacaktır.

İLETİŞİM TELEFON: 0 (332) 812 20 22

Sağlıklı Yaşam Merkezimizin adresi ve yol tarifi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

https://goo.gl/maps/TkYJzYCoU8kUZYdY9

sym billboard 1300pxfiyat2fiyat1