Bu hafta sonu; Cumartesi ve Pazar günü yapılacak sınavlarda gençlerimiz gelecekleri için ter dökecek ve şimdiye kadar ki yaptıkları çalışmaların ve emeğin karşılığını alabilmek için çaba sarf edeceklerdir.

Sevgili gençler; hayatınızdaki her sınav sizlerin yükselmenizde ve istediğiniz hedefe ulaşabilmenizde bir basamaktır. Bu hafta sonu yapılacak olan sınavlarda da bu basamağı en iyi şekilde aşmak ve elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum.  Sınava girecek siz değerli öğrencilerimize bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ediyorum. Dilerim ki geleceğimizin teminatı olan siz değerli gençlerimiz arzu ettiğiniz başarıyı yakalarsınız.

Bizler ve aileleriniz; sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Üniversite eğitimi sayesinde ülkemiz, milletimiz ve şehrimiz için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; milli ve dini değerlerine sahip çıkan, başarılı bir neslin yetişmesi en büyük temennimizdir. Bu sınavdan alnınızın akıyla çıkacağınızı ümit ediyor, milletimize, ülkemize ve şehrimize önemli hizmetler vereceğinize yürekten inanıyorum. Siz değerli gençlerimizin emeklerinin karşılığını almaları düşüncesiyle, bir kez daha sizlere başarılar ve kolaylıklar temenni ederek, Yüce Mevla’mdan hepinizin yardımcısı olmasını diliyorum.

Dr. Salih AKKAYA          
Akşehir Belediye Başkanı

0
0
0
s2sdefault