Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, hafta sonu Yüksek Öğretim Kurumları Sınavlarına girecek olan üniversite adayları için bir mesaj yayınlayarak, başarı diledi.

Hafta sonu yapılacak olan sınavlarda ter dökecek adaylar için zihin açıklığı temennisinde bulunan Başkan Akkaya yayınladığı mesajında, "Bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü yapılacak sınavlarda gençlerimiz gelecekleri için ter dökecek ve şimdiye kadar ki yaptıkları çalışmaların ve emeğin karşılığını almak için çaba harcayacaklar.

Sevgili öğrenciler; hayatınızdaki her sınav sizler için yükselmenizde istediğiniz hedefe ulaşabilmede bir basamaktır. Bu basamağı en iyi şekilde aşmak ve elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum.  Sınava girecek siz değerli öğrencilerimize bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ediyorum. Dilerim ki geleceğimizin teminatı olan sizler arzu ettiğiniz başarıyı yakalarsınız.

Bizler ve aileleriniz; sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Üniversite eğitimi sayesinde ülkemiz ve Akşehir’imiz için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; milli ve dini değerlerine sahip çıkan, başarılı bir neslin yetişmesi en büyük temennimizdir. Bu sınavdan alnınızın akıyla çıkacağınızı ümit ediyor, milletimize, ülkemize ve şehrimize önemli hizmetler vereceğine inandığımız siz gençlerimizin emeklerinin karşılığını almalarını dileyerek bir kez daha sizlere başarılar ve kolaylıklar temenni ediyorum. Yüce Mevla’m hepinizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.