Değerli Gençler, bu hafta sonu yapılacak olan sınavlarda geleceğiniz için ter dökecek ve şimdiye kadar ki yaptığınız çalışmaların ve emeğin karşılığını alabilmek için çaba sarf edeceksiniz. Hayatınızdaki her sınavın sizlerin yükselmenizde ve istediğiniz hedefe ulaşabilmenizde bir basamak olduğunu unutmayın. Bu hafta sonu yapılacak olan sınavlarda da bu basamağı en iyi şekilde aşmak ve elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandığınızı biliyorum.  Sınava girecek siz değerli öğrencilerimize bu sınavda başarı ve zihin açıklığı temenni ederken, istediğiniz başarıyı yakalamanızı arzu ediyorum.

Aileleriniz ve bizler; sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Biliyoruz ki dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan; milli ve dini değerlerine sahip çıkan, iyi bir eğitim alarak kendini yetiştiren başarılı bir nesil; 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine güçlü adımlarla koşan ülkemizin, daha da yükselmesine vesile olacaktır. 

Bu düşüncelerle; siz değerli gençlerimizin Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan sınavlarda emeklerinin karşılığını almaları düşüncesiyle, bir kez daha sizlere başarılar ve kolaylıklar temenni ediyorum. Yüce Mevla’m hepinizin yardımcısı olsun.

Dr. Salih AKKAYA       
Akşehir Belediye Başkanı

yks

0
0
0
s2sdefault