TAZİYE
  
Yakınlarını kaybedenlerin acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, 
başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabır diliyorum.
Başımız sağolsun...
  
                                                                         Dr. Salih AKKAYA  
                                                                      Akşehir Belediye Başkanı
  
Kaybettiklerimiz

Vefat Tarihi : 01.11.2015
Çimendere Mahallesinden Hüseyin Oğlu Mustafa Ay Vefat Etmiştir Cenazesi İkindi Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çimendere Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 02.11.2015
Karabulut Mahallesinden; Nevzat Ve Necip'in Babaları, Necati Üçerin Amcası Şükrü Üçer Vefat Etmiştir. Cenazesi; Saat 10 Da Karabulut Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 02.11.2015
Akşehir Eşrafından; Merhum Hancı Ali Efendi'nin Oğlu, Emirgan Köftecisi Merhum Ekrem'in Kardeşi, Sodacı Ali Ve Abdullah'ın Dayıları, Ayakkabıcı Yılmaz Karan'ın Eniştesi, İstanbul Kartal Cumhuriyet Savcısı Ali Kemal Doğan Vefat Etmiştir Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 04.11.2015
Tuzlukçu Kundullu Mahallesinden; Şükrü Altunkara Eşi Abdurrahman, Hüseyin, Ercan, Yusuf ve Veda'nın Anneleri, Emine Altunkara Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kundullu Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 04.11.2015
Ali Kurultay'ın Eşi, Habibe Mayda, Songül Çakır, Lale Aksu, Gül, Hediye Ve Murat Kurultayın Anneleri, Zeliha Kurultay Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 04.11.2015
Şehrimiz Esnaflarından; Pınar Burger Sahibi, Yalçın Kundullu'nun Eşi, Orhan, Timuçin, Yeşim Kundullu'nun Anneleri, Mesriye Kundullu Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 04.11.2015
Yazla Mahallesinden; Merhum Mehmet Oğlu, Ulu Camii Müezzini, Mehmet Yüksel'in Babası, Şevket Yüksel Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yazla Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 05.11.2015
Yunak Kıllar Mahallesinden; Merhum Hacı Hasan Arslan Kızı, Mehmet, Kemal, İrfan, Yılmaz ve Mevlüt Ün Ablaları, Mehmet Arslan Eşi, Paşa, Vahit ve Mehmet'in Anneleri Şerife Arslan Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Kıllar Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 05.11.2015
Osman Selçuk Eşi; Ertaş, Mevlüt, Nurtaç'ın Anneleri ve Akşehir Kaymakamlığı Personellerinden Osman Selçuk'un Babannesi, Azizoğullarından Mükerrem Selçuk Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 06.11.2015
Yunak Turgut Mahallesinden; Ömer Top Eşi Samet, Kemal, Seher ve Demet'in Anneleri Mithat ve Gökhan Yetkin'in Ablası, Vatan Top Vefat Etmiştir. Cenazesi; Cuma Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 07.11.2015
Tuzlukçu İlçesi Kundullu Mahallesinden Merhum Mustafa Yağcı Oğlu, Ramazan Köroğlu, Hüseyin Gencay'ın Kayınpederi Ali ve İsmet Yağcı'nın Babaları Halil İbrahim Yağcı Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Nasreddin Hoca Meydanında Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.11.2015
Çamlı Mahallesinden Ali Akyok Vefat Etmiştir. Cenazesi Saat 10.00'da Çamlı Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 08.11.2015
Akşehir Üçhüyük Mahallesinden Kemal Musa Nasim Ve Nazike İlk'in Anneleri Belediyeden Emekli Zekeriya Şahan Ve Teyfik Karadeniz'in Kayın Validesi Melek İlk Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Üçhüyük Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 08.11.2015
Yunak Hursunlu Mahallesinden Merhum Mehmet Ali Tahtacı Kızı Merhum Ali Ortakavak'ın Eşi İsmail Mustafa Sezai Ve Bayram Ortakavak'ın Anneleri Döndü Ortakavak Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazını Müteakip Nasreddin Hoca Meydanında Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 09.11.2015
Yunak Hursunlu Mahallesinden; Hacı Erdoğan'ın Oğlu Raşit Erdoğan Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Hursunlu Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 11.11.2015
Yunak Harunlar Mahallesinden; Merhum Sabri Uysal'ın Kardeşi, Gülle Uysal Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 11.11.2015
Akşehir Esnaflarından; Hadimli Fahreddin Oğan Eşi, Şener, Caner Ve Hatice Öztürk Ün Anneleri, Rahile Oğan Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 11.11.2015
Adem Kebenç İn Eşi, Sadık Kebenç İn Annesi, Ayfer Kebenç Vefat Etmiştir.Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak C Enaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 12.11.2015
Koraşı Mahallesinden; Hacı Ali Erdem Eşi, Fatma Erdem Vefat Etmiştir. Cenazesi, Öğle Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 12.11.2015
Reis Mahallesinden; Ahmet Oğlu, Ahmet Ve Mehmet Peker İn Babaları, Emekli Başkomser İbrahim Peker İn Ağabeyi, Süleyman Peker Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Meteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Reis Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 15.11.2015
Yunak Odabaşı Mahallesinden Hacı Ahmet Köse Oğlu Akşehir Esnaflarından Hüseyin Köse Vefat Etmiştir Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Konya'da Defnedilecektir
Vefat Tarihi : 15.11.2015
Yunak Hursunlu Mahallesinden Halil Oğlu Mehmet Yayla Vefat Etmiştir Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Nasreddin Hoca Meydanında Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.11.2015
Yağcı Kadir Oğlu, Seyid Bilgi'nin Kızı, Şafak Sobalarından Musa Türüdü'nün Eşi, Ayşin Anbanazlı Ve Aylin Evgin'in Anneleri, Yusuf Anbanazlı Ve Ahmet Evgin'in Kayın Valideleri Ayşedudu Türüdü Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazına Müteakip Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 16.11.2015
Ahmet Demir'in Eşi; Recep Demir'in Annesi, Mehmet Ve Mevlüt Polat'ın Kardeşi, Kamile Demir Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yazla Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 16.11.2015
Merhum Mehmet Ali Dal Oğlu, Adil Dal'ın Babası, Akşehir Belediyesi Personellerinden Emekli Lütfi Dal Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 17.11.2015
Çamlı Mahallesinden, Kara Yolları Personellerinden; Mehmet Oğlu Sabit Çakır Vefat Etmiştir. Cenazesi; Saat 11.00'de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çamlı Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 17.11.2015
Durmuş Ali Kızı; Özcan, Göknar Ve Ünzile'nin Anneleri Nafiye Kazancı Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 17.11.2015
Belediyemiz İmar İşlerinden Emekli, Mustafa Gürcan'ın Ölümünün, 1. Yıldönümü Nedeniyle, Bugün; İkindi Namazından Önce, Oba Cami İnde Mevlidi Şerif Okunacaktır. Tüm Halkımız Davetlidir.
Vefat Tarihi : 18.11.2015
Reis Mahallesinden, Hacı Nuri Oğlu Bekir Doğan Özer Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Reis Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 18.11.2015
Çakıllar Mahallesin Den; Merhum Ahmet Ediş İn Eşi, Mustafa, Osman, Berber Akif, Recep Ve Meral Çetin İn Babaları, Mustafa Çetin İn Kayın Valide Si, Nigar Ediş Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 19.11.2015
Yunak Turgut Mahallesinden; Mehmet Oğlu Ömer, Osman Ve Ahmet'in Abileri, Muhammet Ve Osman'ın Babaları Halil Top Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 19.11.2015
Akşehir Çamlı Mahallesinden; İnşaat Ve Fırın Ustası Bircan, Nurcan, Ercan Ve Gülcan'ın Babaları, Hediye Yalçın'ın Eşi Haşim Yalçın, Vefat Etmişir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Nasreddin Hoca Meydanında, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 19.11.2015
Yunak Kuyubaşı Mahallesinden; Emin Oğlu Rafet, Musa Ve Adem'in Babaları, Emin Ve Mehmet'in Dedeleri, Ömer Ufacık Vefat Etmiştir. Cenazesi; Öğle Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra, Kuyubaşı Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 20.11.2015
Doğanhisar İlyaslar Mahallesinden; Aşır Aydın'ın Eşi, Mahmut Aydın Ve Emekli Öğretmen Eyüp Kozan'ın Annesi Şerife Aydın Vefat Etmiştir. Cenazesi; Cuma Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra İlyaslar Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 20.11.2015
Yunak Koçyazı Mahallesinden; Mehmet Eşi Hatice Aker Vefat Etmiştir. Cenazesi; Cuma Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yunak Koçyazı Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 20.11.2015
Reis Mahallesinden; Bekçi Mehmet Mulla Oğlu, İbrahim Mulla Vefat Etmiştir. Cenazesi; Cuma Namazını Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Reis Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 20.11.2015
Yazla Mahallesinden; Hacı İzzet Eser'in Oğlu, Battal Eser Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazını Müteakip, Yazla Mahallesinde, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 23.11.2015
Yunak Eğrikuyu Mahallesinden Hacı Dede Oğlu Mustafa Algı Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Yunak'da Defnedilecektir. Akşehir Belediyesi Olarak Merhuma Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.
Vefat Tarihi : 23.11.2015
Yunak Kuzören Mahallesinden Merhum Ahmet Oğlu Emniyet Müdürlüğü Sivil Memurlarından Mevlüt, Gardiyan Zeki, Polis Memuru Ahmet Aysal'ın Babaları Mustafa Aysal Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Yunak'ta Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 23.11.2015
Yaylabelen Mahallesinden Salim, Ekrem Ve Emine'nin Babaları Hüdaverdi Irgın'ın Kayın Pederi Mevlüt Irgın Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Yaylabelen Mahallesinde Defnedilecektir. Akşehir Belediyesi Olarak Merhuma Allahtan Rahmet Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.
Vefat Tarihi : 24.11.2015
Doğanhisar Karaağa Mahallesinden Kamil Oğlu Ahmet İlter Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazını Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Karaağa Mahallesinde Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 25.11.2015
Akşehir Savaş Mahallesinden Faydalı Ramazan'ın Kız Kardeşi, Mustafa Aksoy'un Eşi, Ayşe, Fadime, Şefike, Bekir Ve Şule'nin Anneleri Feride Aksoy Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Savaş Köyünde Defnedilecektir.


Vefat ilanının burada yayınlanmasını isteyen vatandaşlarımızın; Internet Sitesinde yer alan Vefat İlanı Başvuru Formu'ndaki bilgileri de temin ederek, Kimlik Belgesi fotokopileri ile birlikte Akşehir Belediye Başkanlığı'na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Aralık 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı