TAZİYE
  
Yakınlarını kaybedenlerin acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, 
başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabır diliyorum.
Başımız sağolsun...
  
                                                                         Dr. Salih AKKAYA  
                                                                      Akşehir Belediye Başkanı
  
Kaybettiklerimiz

Vefat Tarihi : 01.05.2015
Eski Nalbant Esnaflarından Merhum Ömer Öztaşçı'nın Oğlu, Osman Öztaşçı'nın Kardeşi, Serdar Ve Seda Öztaşçı'nın Babaları Vahit Öztaşçı Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 02.05.2015
Yalvaçlı Merhum Mümin Dostçu Oğlu Nigar Dostçu'nun Eşi Yılmaz Ve Yıldızın Babaları Süleyman, Ayşe ve Fadime'nin Kardeşi Fethi ve Feyzi Karabulut'un Eniştesi Hızarcı Ali Dostçu Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Yarenler Mahallesinden Gamalılardan Musa, Mehmet, Bayram, Halil ve Şaban'ın Anneleri Hacı Ömer Eşi Emine Arslan Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Beşkavak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Merhum Emekli Öğretmen Memiş Akşit Eşi Emekli Öğretmen Hatice Akşit, Aysun Er, Ve Öğretmen Cengiz Akşit'in Anneleri Altun Akşit Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Koçaş Mahallesi Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Merhum Hacı Remzi Arat Eşi Tuncer, Yıldız Ve Hasan Arat'ın Anneleri Necmiye Arat Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Üçhüyük Mahallesinden Eğitimci Ve İzmir Eğitim Endüstrisinden Emekli Dr. Cengiz Dr. Tomris Öğretmen Perihan Ve Ayşe'nin Babaları Akşehir Emekli Müftüsü Tahsin Çalışır Tekten Emekli Niyazi Ve Aziz Çalışır'ın Ağabeyleri Ali Çalışır Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip İzmir Narlıdere'de Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Tuzlukçu İlçesi Subatan Mahallesinden Kara Mustafa Mustafa Akyüz Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Subatan Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Şehrimiz Esnaflarından Mustafa , Mehmet, Özkan , Özcan Ve Özüak Ve Özlem Keskinin Babaları Ahmet Özüak Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Yunak Koçyazı Mahallesinden Merhum Halil Aksoy'un Oğlu Taner Ve Şener Aksoy'un Amcaları Belediyeden Emekli Mikail Aksoy Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Tuzlukçu İlçesi Mevlütlü Mahallesi'nden İbrahim Oğlu Nurgül, Uğur, Gökhan, Hakan'ın Babaları Süleyman Ünal Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Ayşe Çorapsız Fadim Çorapsız ve Şefika Pamuk Toka'nın Kardeşleri Şehrimiz Esnaflarından İsmet Çorapsız Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Reis Mahallesinden Mevlüt Sakız Eşi Gülşen Sakız Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Reis Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Mehmet, Orhan, Halil ve Soner'in Babaları Halil Oğlu Dede Erdoğan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 05.05.2015
Atakent Mahallesinden Mevlüt, Sahire Ve Selman'ın Babaları Hasan Astar Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Atakent Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 06.05.2015
Merhum Yılmaz Kantarcı Eşi Merhum Erol, Taci, Ve Nursel'in Anneleri Aysel Kantarcı Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 06.05.2015
Yunak Kıllar Mahallesinden İtfaiye Müdürü Yüksel Akgöl'ün Eşi, Mustafa, Halil Ve Kadir Akgöl'ün Anneleri Fadime Akgöl Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 06.05.2015
Altuntaş Mahallesinden Akşehir İlçe Tarım Müdürlüğü Çalışanlarından Halil İbrahim Ayan'ın Babası, Halk Eğitim Müdürlüğünden Emekli Mustafa Ayan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 9:00 Da Altuntaş Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 06.05.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Merhum Halil Eşi Hasan, Musa, Ve Ayşe Özdemir'in Anneleri Hatice Özdemir Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.05.2015
Çeltik Adakasım Mahallesinden Ramazan, Bayram Ve Ali Kaldırım'ın Babaları Mevlüt Kaldırım Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çeltik Adakasım'da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.05.2015
Merhum Mehmet Oğlu Cemil, İskender, Mehmet Ali Ve Dudu Uyar'ın Babaları Eski İnşaat Ustalarından Halis Uyar Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.05.2015
Adsız Mahallesinden İsmail Oğlu Osman Ceylan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Adsız Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.05.2015
Merhum Tavukçu Hüseyin Oğlu Ruşen, Gönül, Sevim, Mustafa ve Yusuf Yiğit'in Abileri Eski Celeplerden Muammer Yiğit Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 09.05.2015
Şehrimiz Esnaflarından Serdar Şemin'in Oğlu Yağız Şemin Vefaat Etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 19.00'da Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 13.05.2015
Niğdeli Emekli Öğretmen Fevzi Pakırdağ Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir
Vefat Tarihi : 13.05.2015
Tuzlukçu Kundullu Mahallesinden Ahmet Oğlu Musa Paşa Büyükköroğlu Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kundullu Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.05.2015
Tuzlukçu Kundullu Mahallesinden Abdullah Oğlu, Kadir, Celal ve Necip Karaman'ın Kardeşi Ferhat, Abdullah Ve Soner'in Babaları Mehmet Karaman Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.05.2015
Sanayi Esnaflarından Kaportacı Kadir Ve Bünyamin Gündüzün Babaları Abdülkadir Gündüz Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Söğütlü Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 15.05.2015
Şehrimiz Esnaflarından Alp Dereçineli'nin Babası ,Güner Dereçineli'nin Eşi, Veteriner Hekim Rüştü Dereçineli Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 15.05.2015
Tuzlukçu İlçesi Erdoğdu Mahallesinden Süleyman Oğlu Hatice, Hüsmen, İsmihan, Fatma, Ve Gülayın Babaları Mehmet Oluç Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Saat 10:00'da Erdoğdu Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.05.2015
Doğrugöz Mahallesinden Belediye Meclis Üyemiz Ahat Şahin'in Babası Lütfi Şahin Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Doğrugöz Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.05.2015
Tuzlukçu Konarı Mahallesinden Gök Mehmet Oğlu Ilgın Şeker Fabrikasından Emekli Derya Ve Mehmet Yıldırımın Babaları Ali Yıldırım Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.05.2015
Yunak Koçyazı Mahallesinden Kadir Başoğlu'nun Oğlu Şaban Ve Zübeyirin Abileri Halil Başoğlu Vefat Etmiştir. Cenazesi Saat 14.00'de Koçyazı Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 18.05.2015
Şehrimiz Esnaflarından Sarraf Salim Demirer'in Kayın Pederi Maliyeden Emekli Tevfik Akın'ın Amcası Yunak Yığar Mahallesinden Emekli Astsubay Mehmet Oğlu Süleyman Akın Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camide Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 18.05.2015
Merhum Muhasebeci Metin Önder İn Eşi Ve Funda,Fulya, Ender Ve Sehrimiz Muhasebecilerimizden Enes Önder İn Anneleri Sevim Önder Vefat Etmiştir.Cenazesi Bugün Ögle Namazına Müteakip Hasan Pasa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 18.05.2015
Doğanhisar Karaağa Mahallesinden Algın Oğlu İbrahim Güçlü Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Karaağa Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.05.2015
Yunak İshakuşağı Köyünden Hüseyin Bozoğlu Kızı Yaşar, Yaşayan, Kemal, Ve İsmet Bozoğlunun Kız Kardeşi Sultan Bozoğlu Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.05.2015
Yunak Hacı Fakılı Mahallesinden Hacı Yıldırım Eşi Osman Ve Cemal Yıldırımın Anneleri Arife Yıldırım Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.05.2015
Beş Kavak Mahallesinden Kader Ay'ın Annesi Mevlüt Ay'ın Kardeşi Hüseyin Eşi Ayten Ay Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Beş Kavak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 20.05.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Merhum Veli Oğlu Adil, Mustafa Ve Dr.Ahmet Gülşen'in Babaları, Osman, Ahmet, Mehmet Gülşen'in Abileri, Kadir Gülşen Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 20.05.2015
Harp Malulu İsmail Aksak Kızı, Kıymet, Nimet Ve Kadir'in Ablası Şerife, Yusuf, Kemal, Kenan Ve Hüseyinin Annesi Saadet Anbanazlı Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Afyon'da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 20.05.2015
Ulupınar Mahallesinden Merhum İbrahim İpek Eşi Ayşe, Sefa, Melek, Osman ve Fatoş İpek'in Anneleri Emine İpek Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Ulupınar Mahallesi'nde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 21.05.2015
Saray Mahallesi'nden Halil Adıyaman Eşi Zedef Adıyaman Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Saray Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 21.05.2015
Karahüyük Mahallesinden Hacı Mustafa Şarlak'ın Oğlu Adem Şarlak Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Karahüyük Mahallesinde Toprağa Verilcektir.


Vefat ilanının burada yayınlanmasını isteyen vatandaşlarımızın; Internet Sitesinde yer alan Vefat İlanı Başvuru Formu'ndaki bilgileri de temin ederek, Kimlik Belgesi fotokopileri ile birlikte Akşehir Belediye Başkanlığı'na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Mayıs 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

4449153
5uluslararasify
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

1milyonbanner
kitapbanner

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı