TAZİYE
  
Yakınlarını kaybedenlerin acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, 
başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabır diliyorum.
Başımız sağolsun...
  
                                                                         Dr. Salih AKKAYA  
                                                                      Akşehir Belediye Başkanı
  
Kaybettiklerimiz

Vefat Tarihi : 01.07.2015
Şehrimiz Esnaflarından Mustafa Korkmaz Eşi Tevfik, Halil, Mehmet, Abdullah Kadir, Rukiye, Kezban, Emine, Fatma, Ve Şehrimiz Esnaflarından Gül Kuaförün Anneleri Gülsüm Korkmaz Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 01.07.2015
Atakent Mahallesinden Şoför Esnaflarından Mustafa Ak Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Atakent Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 01.07.2015
Yunak Odabaşı Mahallesinden Hasan Özçelik Oğlu Bekir Özçelik Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazından Önce Kılınacak Cenaze Namından Sonra Yunak Odabaşı Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 02.07.2015
Doğanhisar Pazar Mahallesinden Akşehir Emekli Milli Eğitim Müdürlerinden Gülhan Tüfekçi Eşi Mustafa, Ceylani, Sermin, Demet Ve Hilal Tüfekçi'nin Babaları Mahit Tekin Tüfekçi Vefat Etmiştir Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Doğanhisar Da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.07.2015
Çakıllar Mahallesinden Afide Baş Eşi Seyfi, İrfan, Ve Özcan'ın Babaları Ali Baş Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.07.2015
Şehrimiz Sanayicilerinden Merhum Muhammet Kavgaoğlu'nun Oğlu Murat Kavgaoğiu Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.07.2015
Şehrimiz Esnaflarından Ayakkabıcı Mevlüt Çık ve Ramazan Çık'ın Anneleri Şehriban Çık Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Karahüyük Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.07.2015
Reis Mahallesinden Merhum Mehmet Yılmaz Eşi Sabri Ve Petrolcü Ahmet Yılmazın Anneleri Fatma Yılmaz Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.07.2015
Karahüyük Mahallesi İlköğretim Okulu Müdürü Hasan Örenin Eşi Selin Ve Canberk Örenin Anneleri Vergi Dairesi Memurlarından Gülfiye ,Günay Ve Gürkan Sırmalının Kardeşleri, Şerife Ve Süleyman Örenin Gelini Mehmet Türkmen İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmenlerinden Gülfer Sırmalı Ören Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 06.07.2015
Savaş Mahallesinden Hasan Erkeklinin Abisi İstasyon Pide Sahibi Ethem Erkeklinin Babası Kıriş Mustafa Erkekli Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Savaş Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.07.2015
Mevlütlü Mahallesinden Hasan Ali Oğlu Abdurrahman Aytekin Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Konya Musalla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.07.2015
Şehrimiz Doktorlarından Fikri Karahan'ın Eşi, İbrahim Ve Pınar'ın Anneleri Şenay Karahan Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazından Sonra İstanbul'da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.07.2015
Ortaca Mahallesinden Hacı Mehmet Ali Uçak Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Ortaca Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.07.2015
Mühürcü Mehmet Kızı, Merhum Mehmet Bakırel Eşi, Hasan, Mehmet, Levent, Özel Balaman Ve Özden Yüce'nin Anneleri Meliha Bakırel Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 07.07.2015
Sorkun Mahallesinden Şeker Nail Şener Kızı Hacer Şener Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Sorkun Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.07.2015
Şehrimiz Sanayi Esnaflarından Merhum Zebercekli İsmail Oğlu İsmail, Şadiye Ve Goncanın Babaları Şükrü Selen Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.07.2015
Ulu Cami Hafızlarından Mehmet Yaşayan Kızı Zehra Yıldız Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çanakkale Gökçeada'da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 08.07.2015
Müşerref Çayırın Eşi Şoför Ahmet İpek'in Kayınpederi Muradiye İpek Ve Halime Çayırın Babaları Mert Ve Ozan İpek'in Dedeleri Şehrimiz Eski Esnaflarından Filiz Kıraathanesi Eski Sahibi Ramazan Çayır Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 09.07.2015
Akşehir Belediyesinden Emekli İsmail Aydoğan Ve Hacı İbrahim Şehit Osman Aydoğan'ın Anneleri Mehmet Aydoğan'ın Eşi Ayşe Aydoğan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Söğütlü Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 09.07.2015
Şehrimiz Esnaflarından Kesebetler Gıda Sahibi Ramazan Ve Mustafa Cihan'ın Anneleri Merhum Muharrem Cihan'ın Eşi Kaymak Cihan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğlen Namazına Müteakip Atakent Mahallesinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 09.07.2015
Şehrimiz Esnaflarından Yunak Eğrikuyu Mahallesinden Nuri ve Eşe Gölcür'ün Oğlu Şeniz, Dilek ,İlkay Ve Fundanın Kardeşleri Türkan Gölcür'ün Eşi Nisa, Nuri ve Hasan Hüseyin İn Babaları Yaşar Gölcür Vefat Etmiştir . Cenazesi Bu Gün Öğlen Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 09.07.2015
Tuzlukçu Kundullu Mahallesinden Dürdane Yamanın Eşi Mehmet, Mustafa Ve Ayşe Yamanın Babaları Hasan Hüseyin Yaman Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 10.07.2015
Ayşe Özbek'in Eşi Zekeriya Özbek, Emekli Öğretmen Ahmet Özbek Ve Sevim Kurbal'ın Nevin ve Semra'nın Babaları Öğretmen Selçuk Kurbal ve Azime Özbek'in Kayınpederi Emekli Sigortacı Hacı Mehmet Özbek Vefat Etmiştir. Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 12.07.2015
Yunak Yavaşlı Mahallesinden Fikret Duru'nun Babası Kadir, Ferhat Ve Mustafa Duru'nun Dedeleri Kadir Duru Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 12.07.2015
Atakent Mahallesinden Sefer Oğlu Mehmet Türen Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazından Sonra Atakent Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 12.07.2015
Yunak Odabaşı Mahallesinden Ahmet Çolakoğlu'nun Kızı, Belediyemiz Personellerinden Tevfik Çolakoğlu'nun Ablası Huriye Özkan Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Yunak Hacıfakılı Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 13.07.2015
Merhum Şoför Bayram Esgin'in Oğlu Ümit Esgin Eşi Ayşe Esgin Vefat Etmiştir. Cenazesi 70 Evlerdeki Evinden Alınarak Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 13.07.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Merhum Halil Oğlu, Hikmet, Nilgün, Özgür Ve Ömer'in Babaları Nuri Önsöz Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.07.2015
Yunak Böğrüdelik Mahallesinden, Hasan Oğlu Hüseyin Can Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Böğrüdelik Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.07.2015
Karabulut Mahallesinden Kemal Oğlu, Osman, Mehmet Ve Mustafa Türkyılmaz'ın Kardeşleri, Sarraf Kemal Türkyılmaz'ın Amcası Veysel Türkyılmaz Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Karabulut Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.07.2015
Köklüce Mahallesinden Beşir Ve Mustafa'nın Babaları, Haşim Kaynak Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Köklüce Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 14.07.2015
Akşehir Kadastro Müdürlüğü Personelinden, Mustafa Usta Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çorum Bayat Da Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 15.07.2015
Akşehir Devlet Hastanesi Çalışanlarından; Mehmet Dağ'ın Babası Ali Dağ Vefat Etmiştir. Cenazesi; Çeltik İlçesi Gökpınar Mahallesinde, Saat 09.00'da Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 15.07.2015
Gözpınarı Mahallesinden Merhum Mehmet Dede'nin Oğlu, Eski Tır Şoförlerinden Özkan ve Erhan'ın Babası Aziz Dede Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.07.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Molla Oğlu Turgut Çakır Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazından Sonra İzmir'de Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 16.07.2015
Yunak İshakuşağı Mahallesinden Ömer Atık Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazından Sonra Yunak'ta Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 18.07.2015
Yazla Mahallesinden Mehmet Ali Oğlu Metin Akçetin Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yazla Mahallesinde Torağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.07.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Halil Oğlu Ecir, Mehmet, Şahin, İsmet, Nedim'in Babaları Mustafa Önem Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Haşan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.07.2015
Tuzlukçu Mevlütlü Mahallesinden Mustafa, Mehmet, Tansel, Ramazan, Ümmü ve Elif'in Anneleri Süleyman Sadioğlu'nun Eşi Fatma Sadioğlu Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Mevlütlü Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 19.07.2015
Yazla Mahallesinden Rahmi Yaman'ın Oğlu Adem Yaman Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Yazla Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 20.07.2015
Savaş Mahallesinden Hastaneden Emekli Merhum Mehmet Eren'in Eşi Şehrimiz Esnaflarından Yusuf Ziya ve Tuncay Eren'in Anneleri Mukadder Eren Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 21.07.2015
Yunak Yavaşlı Mahallesinden Halil Oğlu Ali Kıraş Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Yavaşlı Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 21.07.2015
Yunak Harunlar Mahallesinden Hakkı Ünlü Eşi Gazi Öğretmen Cemal Ünlünün Annesi Asiye Ünlü Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Harunlar Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 23.07.2015
Eski Esnaflardan Sebzeci Sarı Ahmet'in Oğlu, Atatürk Ortaokulundan Emekli, Ahmet, Hilal Ve Nihal'in Babaları Murat Leblebici Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 24.07.2015
Eski Kasaplardan, Merhum Abdülkadir Güleroğlu'nun Eşi, Mahmut, Erdal, Nuran, Nuray'ın Anneleri, Müzeyyen Güleroğlu, Vefat Etmiştir. Cenazesi; İkindi Namazına Müteakip, Hasan Paşa İmaret Camiinde, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra, Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 24.07.2015
Yunak Kuzören Mahallesinden, Merhum Yusuf Tunç'un Oğlu, İskender Tunç'un Kardeşi, Hasgül Bisküvi Fabrikasında Çalışan, Tekin Tunç Vefat Etmiştir.  Cenazesi, Hasan Paşa İmaret Camiinde, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 25.07.2015
Yunak Hacıfakılı Mahallesinden Merhum İzzet Kızılöz'ün Eşi Battal, Süleyman Ve Yılmaz'ın Anneleri Güzel Kızılöz Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 25.07.2015
Şehrimiz Arasta Esnaflarından Ayakkabıcı Resul, Veysel Ve Bahattin Ermiş'in Anneleri Fatma Ermiş Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Doğrugöz Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 26.07.2015
Şehrimiz Esnaflarından Nusret, Halil, Mevlüt, Volkan Ve Vedat Köstekli'nin Babaları, Hasan Köstekli'nin Kayın Pederi Şerafettin Köstekli Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Konya Üçler Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarhi : 26.07.2015
Tuzlukçu Konarı Mahallesinden Cengiz Yıldırım Eşi Abdil Ay Ve İrfan Yıldırım'ın Anneleri Nafiz Yıldırım'ın Babannesi Güllü Yıldırım Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Hasanpaşa İmaret Caminde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 27.07.2015
Çeltik Adakasım Mahallesinden Cengiz, Nöfel, Eyüp ve Ahmet Demir'in Babaları Ali Rıza Demir Vefat Etmiştir. Cenazesi Saat 10:00'da Çeltik Adakasım Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 27.07.2015
Gedil Mahallesinden Merhum Hakkı Oğlu Mehmet Uludağ Vefat Etmiştir. Cenazesi Saat 09:00'da Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Gedil Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 27.07.2015
Çerkez Hacı Ahmet Oğlu, Orhan Ersoy Vefat Etmiştir. Cenazesi, Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 28.07.2015
Tipi Köylü Fırıncı Merhum Vedat Altuntaş Eşi, Esat, Hüseyin, Dilek Altuntaş'ın Anneleri, Cemile Altuntaş Vefat Etmiştir. Cenazesi; Bugün Öğle Namazına Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra, Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 28.07.2015
Emekli Polis Memuru, Abdullah ve Bilal Turhan'ın Anneleri, Emekli Öğretmen, Gazanfer Arkın'ın Kayın Validesi, Eczacı Halil Arkının Anneannesi, Havva Turhan Vefat Etmiştir. Cenazesi, İkindi Namazına Müteakip, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra, Tuzlukçu İlçesi, Köklüce Mahallesinde, Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 28.07.2015
Çeltik İsakuşağı Mahallesinden Hasan Yıldız Vefat Etmiştir Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Yunak'ta Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 29.07.2015
Tipi Köyü'nden, Emekli Astsubay, Mehmet Altunbay'ın Babası, Eski Ayakkabıcı Esnaflarından, Fahrettin Altunbay Vefat Etmiştir. Cenazesi, İkindi Namazına Müteakip, Hasan Paşa İmaret Camiinde, Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Nasreddin Hoca Mezarlığında, Defnedilecektir.
Vefat Tarihi : 31.07.2015
Yazla Mahallesinden; Merhum İsmail Aslan'ın Oğlu, Fatime Aslan'ın Eşi, Hasan Hüseyin Aslan'ın Ağabeyi, Mustafa Aslan, Vefat Etmiştir. Cenazesi Cuma Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 31.07.2015
Merhum, Arif Kocabaş'ın Eşi, Mustafa Mevlüt Ve Salime'nin Anneleri, Keziban Kocabaş Vefat Etmiştir. Cenazesi; Cuma Namazına Müteakip, Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak, Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 31.07.2015
Çimendere Mahallesinden Ali Yuvalı'nın Oğlu Sultan Dağlı Ve Zehra Öz'ün Babası Ramazan Yuvalı Vefat Etmiştir. Cenazesi Saat 11.00'de Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Çimendere Mahallesinde Toprağa Verilecektir.


Vefat ilanının burada yayınlanmasını isteyen vatandaşlarımızın; Internet Sitesinde yer alan Vefat İlanı Başvuru Formu'ndaki bilgileri de temin ederek, Kimlik Belgesi fotokopileri ile birlikte Akşehir Belediye Başkanlığı'na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Ağustos 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
5uluslararasify
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı