TAZİYE
  
Yakınlarını kaybedenlerin acılarını yürekten paylaşıyorum.
Kaybettiğimiz kişilere Cenab-ı Allah'tan Rahmet, 
başta aile efradı olmak üzere tüm yakınlarına da sabır diliyorum.
Başımız sağolsun...
  
                                                                         Dr. Salih AKKAYA  
                                                                      Akşehir Belediye Başkanı
  
Kaybettiklerimiz

Vefat Tarihi : 01.05.2015
Eski Nalbant Esnaflarından Merhum Ömer Öztaşçı'nın Oğlu, Osman Öztaşçı'nın Kardeşi, Serdar Ve Seda Öztaşçı'nın Babaları Vahit Öztaşçı Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 02.05.2015
Yalvaçlı Merhum Mümin Dostçu Oğlu Nigar Dostçu'nun Eşi Yılmaz Ve Yıldızın Babaları Süleyman, Ayşe ve Fadime'nin Kardeşi Fethi ve Feyzi Karabulut'un Eniştesi Hızarcı Ali Dostçu Vefat Etmiştir. Cenazesi İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Caminde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Yarenler Mahallesinden Gamalılardan Musa, Mehmet, Bayram, Halil ve Şaban'ın Anneleri Hacı Ömer Eşi Emine Arslan Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Beşkavak Mezarlığında Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Merhum Emekli Öğretmen Memiş Akşit Eşi Emekli Öğretmen Hatice Akşit, Aysun Er, Ve Öğretmen Cengiz Akşit'in Anneleri Altun Akşit Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Koçaş Mahallesi Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Merhum Hacı Remzi Arat Eşi Tuncer, Yıldız Ve Hasan Arat'ın Anneleri Necmiye Arat Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Üçhüyük Mahallesinden Eğitimci Ve İzmir Eğitim Endüstrisinden Emekli Dr. Cengiz Dr. Tomris Öğretmen Perihan Ve Ayşe'nin Babaları Akşehir Emekli Müftüsü Tahsin Çalışır Tekten Emekli Niyazi Ve Aziz Çalışır'ın Ağabeyleri Ali Çalışır Vefat Etmiştir. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip İzmir Narlıdere'de Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 03.05.2015
Tuzlukçu İlçesi Subatan Mahallesinden Kara Mustafa Mustafa Akyüz Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Subatan Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Şehrimiz Esnaflarından Mustafa , Mehmet, Özkan , Özcan Ve Özüak Ve Özlem Keskinin Babaları Ahmet Özüak Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Yunak Koçyazı Mahallesinden Merhum Halil Aksoy'un Oğlu Taner Ve Şener Aksoy'un Amcaları Belediyeden Emekli Mikail Aksoy Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Tuzlukçu İlçesi Mevlütlü Mahallesi'nden İbrahim Oğlu Nurgül, Uğur, Gökhan, Hakan'ın Babaları Süleyman Ünal Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Ayşe Çorapsız Fadim Çorapsız ve Şefika Pamuk Toka'nın Kardeşleri Şehrimiz Esnaflarından İsmet Çorapsız Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Reis Mahallesinden Mevlüt Sakız Eşi Gülşen Sakız Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Reis Mahallesinde Toprağa Verilecektir.
Vefat Tarihi : 04.05.2015
Yunak Turgut Mahallesinden Mehmet, Orhan, Halil ve Soner'in Babaları Halil Oğlu Dede Erdoğan Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Hasan Paşa İmaret Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Toprağa Verilecektir.


Vefat ilanının burada yayınlanmasını isteyen vatandaşlarımızın; Internet Sitesinde yer alan Vefat İlanı Başvuru Formu'ndaki bilgileri de temin ederek, Kimlik Belgesi fotokopileri ile birlikte Akşehir Belediye Başkanlığı'na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
 

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Mayıs 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

4449153
5uluslararasify
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

1milyonbanner
kitapbanner

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı