Akşehir Belediyesi, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Şehr-i Beyza Gençlik Derneği organizasyonuyla yapılacak olan 2. Sokak Basketbolu Turnuvası için kayıtlar başlıyor.

basketweb2. Sokak Basketbolu Turnuvası katılmak isteyenler 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü saat 17:00 ye kadar Akşehir Gençlik Merkezi ile Cumhuriyet Meydanı'nda turnuva için kurulan başvuru stantlarında kayıtlarını yaptırabilirler.

Basketbol Turnuvası ile ilgili bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya "Belediyemiz, Akşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün yanı sıra Şehr-i Beyza Gençlik Derneğimizle bu yıl ikincisini düzenleyeceğimiz Sokak Basketbolu Turnuvamızda 3x3 Sokak Basketbolu Müsabakasının yanı sıra 3 Sayılık Atış Yarışmasını da eklemiş bulunuyoruz. Bu turnuvamızda, gençlerimize spor yaptırarak eğlence bir aktivitede buluşturmayı amaçlıyoruz. Sokak Basketbolu Turnuvasına katılacak tüm gençlerimize şimdiden başarılar diliyorum" dedi...

Devamını oku...

24 Ağustos Onur günü etkinlikleri kapsamında yapılacak olan Mustafa Ceceli konserinde format değişikliğine gidilerek konser Tasavvuf Musikisi formatında gerçekleştirilecek.

Mustafa Ceceli Konseri Tasavvuf Musikisi Şeklinde GerçekleştirilecekKonu ile ilgili bir açıklama yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; "15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi sırasında şehit olan vatandaşlarımızla, Elazığ ve Gaziantep'te meydana gelen menfur saldırılar sonucu şehit düşen vatandaşlarımıza saygıdan dolayı, Onur Günü etkinliklerimiz kapsamında 23 Ağustos'ta gerçekleştirilecek olan Mustafa Ceceli konserinin formatında değişikliğe gidilmiştir" dedi.

Değişikliğe gidilen formatta şarkı bölümünün olmadığının altını çizen Başkan Akkaya; "Bilindiği üzere daha önce de aşırı yağışlar, Suruç olayları, Atatürk Havalimanı saldırısı gibi nedenlerle birkaç kez ertelenen Mustafa Ceceli konseri, 23 Ağustos 2016 Salı günü saat: 21.00'de ücretsiz olarak Akşehir Açıkhava Tiyatrosu'nda Tasavvuf Musikisi formatında gerçekleştirilecektir" dedi.

Akşehir Belediyesi; Selçuk Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu, Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu ile Selçuk Üniversitesi Akşehir İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni kazanan öğrencilere, kayıt işlemlerini sağlıklı yürütebilmesi adına kayıt öncesi danışmanlık hizmeti veriyor.

Akşehir Belediyesi'nden Üniversite Öğrencilerine Danışmanlık HizmetiAkşehir Belediyesi tarafından otogarda bir stant kurularak kayıt için Akşehir'e gelen öğrencilere ve velilere gerekli bilgiler verilerek yönlendirmeler yapılıyor.

Veli ve öğrencilere; Akşehir Belediyesi Kültür Yayınlarından oluşan kitapların yanı sıra, şehrin kısa tanıtımını yapan, önemli ve gezilebilecek yerleri gösteren broşürlerde veriliyor.

Akşehir'e gelen öğrenciler ve velileri; diğer bölge ilçelerde böyle bir danışmanlık hizmetinin olmadığının altını çizerek, bu hizmeti veren Akşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler...

Devamını oku...

AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu 15 Temmuz tarihindeki darbe girişiminin ardından tüm Türkiye'de olduğu gibi Akşehir'de de tutulan demokrasi nöbetlerine katkılarından dolayı Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Milletvekili Mustafa Baloğlu'ndan Akkaya ve Örs'e Teşekkür ZiyaretiZiyarette AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs'te hazır bulunurken, geçtiğimiz aylarda Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde, askeri konvoya düzenlenen saldırıda şehit olan Özel Harekat Polisi Mustafa Yavaş'ın eşi Ayşe Yavaş'da hazır bulundu. 

AK Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu yaptığı konuşmada "15 Temmuz gecesi, Fethullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminden hemen sonra, belediye anonsu vasıtasıyla çağrı yaparak Akşehir halkımızı meydana nöbete davet eden Belediye Başkanımıza ve İlçe Başkanımıza teşekkür etmek amacıyla bir ziyarette bulunduk...

Devamını oku...

2015 Faaliyet Bülteni

Konser: Mustafa Ceceli

24 Ağustos Akşehir Onur Günü

Sünnet Şöleni

basket k

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

Enerya - Akşehir Doğalgaz Dağıtım

btn multi_n
Akşehir Türküleri
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Piyan - Eber Sarısı Tür Eylem Planı
Alburnus Nasreddini Tür Eylem Planı
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı