Akşehir Belediyesi Yazar Yavuz Bahadıroğlu'nun konuşmacı olarak katılacağı bir konferans düzenliyor.

Akşehir Belediyesi'nden Yavuz Bahadıroğlu Konferansı 20 Ocak 2017 Cuma akşamı (bu akşam) gerçekleştirilecek konferansta "Yeni Bir Türkiye Kuruluyor" konusu işlenecek. Önemli bilgilerin verileceği konferans, Akşehir Kültür Merkezi'nde saat 20.00'da başlayacak.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen Yavuz Bahadıroğlu konferansına tüm halkımız davet edildi...

Devamını oku...

Akşehir Nasreddin Hoca Çocuk Evleri Sitesi'nde 2 yılı aşkın bir süredir müdürlüğe vekalet eden Sami Koçak, Çocuk Evleri Sitesi'ne asaleten müdür atanması nedeniyle görevinden ayrılacağı için Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı makamında ziyaret ederek veda etti.

Sami Koçak'tan Başkan Akkaya'ya Veda ZiyaretiBaşkan Akkaya; Sami Koçak'ın Çocuk Evleri Sitesi'nde görev yaptığı sürece buradaki kalan çocuklara şefkatli ve merhametli bir şekilde yaklaşarak adeta bir baba sevgisiyle, özverili bir şekilde çalışma yürüttüğünü belirterek yaptığı bu başarılı çalışmalar için kendisine teşekkür etti.

Başkan Akkaya, Sami Koçak'a başarılı çalışmaları için Nasreddin Hoca'nın tersine çalışan saatini armağan ederek hatıra fotoğrafı çektirdi...

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir 1 Milyon Kitaba Koşuyor Projesindeki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etmek amacıyla Akşehir'deki okul müdürlerine bir yemek verdi.

Başkan Akkaya Okul Müdürleri ile BuluştuAkşehir Belediyesi'nin Hıdırlık Sofrası'nda gerçekleştirildi yemeğe Başkan Akkaya'nın yanı sıra Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahmut İşcan, Bilal Eği, İsa Kürşad Ünver, H. Emrullah Öztürk, Akşehir'deki tüm okulların ve özel eğitim kurumlarının müdür ve yöneticileri katıldı.

Yemekte ilk olarak konuşan Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Köseoğlu, böyle bir yemek düzenleyerek Milli Eğitim camiasıyla buluştuğu için Başkan Akkaya'ya teşekkür ederek "Kurumlarımızdaki sosyal, kültürel ve akademik başarılarımızın yanında bizlere destek sağlayan Belediye Başkanımıza ile Kültür Ve Sosyal İşler Müdürümüze çok teşekkür ediyorum. Gerçekten kurumlarımızdaki başarılarımızda çok büyük katkıları var. Belediyemizin bu maddi ve manevi destekleri olmasaydı bu başarıları yakalamamız biraz güç olurdu. Akşehir'imiz hem akademik başarıda hem de sportif ve kültürel faaliyetler noktasında bu eğitim öğretim yılında da farklılığını hissettiriyor. Hepinize bu anlamda çalışmalarınızdan dolayı ben çok teşekkür ediyorum" diye konuştu...

Devamını oku...

Akşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü'nün de katkı sağladığı Aile Eğitim Seminerleri devam ediyor.

Aile Eğitim Seminerinde ‘Ailede Hak Ve Sorumluluk’ Konusu İşlendiAkşehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seminere; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile çok sayıda vatandaş katıldı. Seminer Hafız Ali Özkul'un okuduğu Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

Eğitimci ve İlahiyatçı Berat Büyükcengiz'in konuşmacı olarak katıldığı seminerde "Ailede Hak ve Sorumluluk" konusunu işledi. Aile içindeki hak ve sorumluluklar konusunda önemli bilgilerin verildiği seminer sonunda bir konuşma yapan Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya "Bu gibi toplantıların devamını sağlayarak faydalı olmayı amaçlıyoruz. Eğitimci ve İlahiyatçı hocamız Berat Büyükcengiz'e bu anlamda teşekkürlerimi sunuyorum. Bu seminerimize zaman ayırıp katılan tüm izleyicilerimizi de tebrik ediyorum" diye konuştu...

Devamını oku...

2015 Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

banner takkasiz_k

banner hidirlik_k

Enerya - Akşehir Doğalgaz Dağıtım

btn multi_n
Akşehir Türküleri
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Piyan - Eber Sarısı Tür Eylem Planı
Alburnus Nasreddini Tür Eylem Planı
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı