Akşehir Belediyesi 12.Konya Kent Yerel Yönetim İhtiyaçları, Konya İnşaat ve Konya Mobilya Dekorasyon ile İdeal Ev Fuarlarına katıldı.

Konya Yerel Yönetim İhtiyaçları Fuarına KatıldıkKTO Tüyap Uluslararası Fuar Merkezi açılışına Konya Valisi Muammer Erol, Milletvekilleri Hüsniye Erdoğan ve Mehmet Babaoğlu, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KTO Başkanı Selçuk Öztürk Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Konya İlçe Belediye Başkanları, daire amirleri, ve çok sayıda davetli katıldı. Fuar Merkezinde bir açıklama yapan KTO Başkanı Selçuk Öztürk; "Konya Ticaret Odası olarak bir hedefimiz var. 2019 yılında Konya'da düzenlediğimiz fuarlardaki toplam ziyaretçi sayısını 1 milyona ulaştırmak. Ulaştırabileceğimize de inanıyoruz. Konya içerisinde çok daha güzel, çok daha başarılı fuarları yapabilecek potansiyel var. Yeter ki gayretle çalışıp bunu sağlayabilelim" diye konuştu...

Devamını oku...

Selçuk Üniversitesi Akşehir Meslek Yüksek Okulu’nda Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi.

Akşehir MYO'dan Coşkulu Mezuniyet Töreni Okul bahçesinde gerçekleştirilen programa, Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Osman Soydal, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Akademisyenler, Konya’dan katılan misafirler, Öğrenciler ile veliler katıldı.

Etkinliğe başlamadan önce Akşehir Meslek Yüksekokulunda Aziz şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu akabinde istiklal marşı okunmasıyla başlandı. Açılış konuşmasını Akşehir Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç.Dr. Mehmet Şahin yaptı. Açıklamasında Şahin; Hepinizin takdiri bu yıl ülkemizin içinden geçtiği bu süreç gereğince gözlerini hiç kırpmayan bizler vatan için millet için şehit olan askerlerimiz, polislerimiz güvenlik görevlilerimiz için bu yıl ki, mezuniyet törenimizde müzikli eğlenceyi iptal ettik...

Devamını oku...

4. Sınıf öğrencileri ile protokol üyelerinin katılımıyla Engilli mahallesinde sağlık yüksek okuluna ait hatıra ormanında 400 çam fidanı dikimi gerçekleşti.

4.Sınıf Öğrencilerinden 'Bir İnsan, Bir Fidan, Bin Nefes' EtkinliğiEngilli Mahallesi’nde düzenlenen fidan dikimi programına Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Jandarma Komutanı Ali Uslu, Akşehir Emniyet Müdür V. Bekir Aydın, Kadir Yallagöz Sağlık Yüksek Okul Müdürü Doç.Dr. Uğur Arslan ve Öğr.Gör. Selma İnfal ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Orman Su Şefliğinin katkılarıyla düzenlenen ' Bir insan, bir fidan, bin nefes' adlı fidan dikme programında Engilli Mahallesi Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu hatıra ormanında protokolün ve öğrencilerin katılımlarıyla 400 fidan dikimi gerçekleştirilirken öğrenciler protokol üyeleriyle toplu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

Devamını oku...

2015 Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı