Akşehir Kirazı'nı daha iyi tanıtmak ve üreticileri teşvik etmek amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Akşehir Kirazı Kültür ve Sanat Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

5. Akşehir Kirazı Kültür Ve Sanat Festivali YapıldıAkşehir Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programa; AK Parti Konya Milletvekili Dr. Mustafa Baloğlu, Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Çiftci, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bahri Karaman, İlçe Ziraat Odası Başkanı Aziz Bingül, bazı kamu kurum müdürleri, oda başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı...

Devamını oku...

Akşehir Belediyesi ve İlçe Müftülüğü, Akşehir genelindeki Kuran Kurslarında eğitim alan çocuklar için bir iftar yemeği düzenledi. '2. Geleneksel Çocuk İftar Şenliği' adı altında Nasreddin Hoca Meydanı'nda verilen iftar yemeği öncesi Akşehir Belediyesi Mehter Grubu tarafından bir gösteri sunuldu.

Akşehir'de 2. Geleneksel Çocuk İftar Şenliğiİftar yemeğine Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, müftülük görevlileri ile Akşehir ilçe merkezindeki mahalleler ve diğer mahalleler de eğitim alan Kuran Kursu öğrencileri katıldı.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya iftar öncesi meydana kurulan sofraları tek tek ziyaret ederek çocuklarla sohbet edip onlarla fotoğraf çektirdi. Okunan ezanla birlikte meydana kurulan sofralarda çocuklar hep birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar...

Devamını oku...

Akşehir Belediyesi mübarek Ramazan ayı münasebetiyle düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında Kur'an-ı  Kerim okuma dünya birincisi Hafız Ali Tel'i Akşehirlilerle buluşturdu.

Akşehir’de Dünya Birincisi Hafız Kulakların Pasını SildiAkşehir Nasreddin Hoca Meydanı'nda yapılan etkinliğe Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Müftülük görevlileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

2009 yılı Kur'an-ı  Kerim okuma dünya birincisi Hafız Ali Tel'in Kur'an-ı Kerim tilaveti katılımcılardan büyük beğeni topladı. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından okunan ezan ile Akşehir İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş'ın imamlığında açık havada yatsı ve teravih namazları kılındı...

Devamını oku...

2015 Faaliyet Bülteni

Uluslararası Fotoğraf Yarışması

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı