"KOMEK" Ücretsiz Meslek Kurslarının Açılışı Yapılacak.

“KOMEK” Ücretsiz Meslek Kurslarının Açılışı Yapılacak.Konya Büyükşehir Belediyesi, Akşehir'de hizmet vermeye başlayacak ücretsiz meslek kursları hizmetinin açılışını yapacak.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tahir Akyürek'in de katılımıyla gerçekleştirilecek meslek kursu hizmetinin açılışı 20 Nisan 2015 tarihinde, saat 11.00'de yapılacak. Yeni Belediye Binası 1. katında yapılacak açılış sonrasında ise saat 11.30'da Akşehir Kültür Merkezi'nde "Şiddete Hayır Huzurlu Aileye Evet" adlı Fotoğraf ve Afiş sergisi ile Kısa Film Gösterimi programları gerçekleştirilecek. Açılış programına ve 26 Nisan'a kadar açık olacak fotoğraf ve afiş sergisine tüm halkımız davetlidir...

Konya merkezden yayın yapan ve uydu aracılığı ile tüm Türkiye'den ve yurtdışından da izlenebilen Kanal 42 Televizyonu, 15 Nisan 2015 Çarşamba günü yani bu akşam Akşehir ve Akşehir kültürünü anlatacak.

Akşehir Bu Akşam Kanal 42'de...Saat 21.45'de Kanal 42'de canlı olarak yayınlanacak ve sunuculuğunu Sebile Eke'nin yaptığı 'Kültür Kervanı' isimli programda Akşehir'in Kültürü, tarihi, yemekleri, sıra yarenleri kültürü, müzikleri ve Yörük Türkmen kültürü gibi konular ele alınacak.

Programa; Akşehir Belediyesi Sıra Yarenleri ekibi ve Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu 'da gösterileri ile renk katacak.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; 14 Nisan 2015 Salı günü Ak Mega Radyo'da yayınlanan "Sabah Şekeri" adlı programa canlı yayın konuğu olarak katılacak.

Başkan Akkaya Mega Radyo'daSabah saat 10.00'da başlayacak olan, sunuculuğunu Melek Karagöz'ün yapacağı "Sabah Şekeri" isimli programda, Başkan Akkaya belediyenin bir yıllık faaliyetleri hakkında bilgi verecek.

Akşehir ve çevresinde 88.5 frekansından yayın yapan Ak Mega Radyo aynı zamanda:
http://www.akmegaradyo.com/ustplayer/ustplayer.php adresinden de dinlenebiliyor...

Alemlere rahmet olarak gönderilen, yaratılmışların en hayırlısı, Sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (S.A.V.) doğumunun sene-i devriyesinde, gönüllerimizin her zamankinden daha ferah, daha huzurlu, daha mutmain olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Kutlama – Kutlu Doğum HaftasıSevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V.) dünyaya teşrif buyurdukları Kutlu Doğum Haftası'na ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu hep birlikte bir kez daha yaşıyoruz.

Yüce Allah'ın yeryüzüne gönderdiği son elçi olan Peygamber Efendimiz, insanların en hayırlısı, en aydınlık düşüncelisi ve hakikatin sadık emanetçisidir. O; bize, kardeşi kardeşe bağlayan en yüce değerin sadece sevgi, ilgi ve muhabbet değil; aynı zamanda bir hak olduğunu bildirdi...

Devamını oku...

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Nisan 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

4449153
5uluslararasify
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

1milyonbanner
kitapbanner

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı