Pervasız Gazetesi'nin 6 Haziran 2015 tarihli sayısında ve resmi internet sitesinde, Başyazar Ümit Aykut ŞENER tarafından yazılan "HAL BİNASI MÜSTECİRLERİ AMAN DİKKAT!" başlıklı yazıya tarafımızca Cevap ve Düzeltme Metni gönderilmiştir. Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği'nin itirazın kabulü kararı ile haklılığımız ortaya çıkmış olup Pervasız Gazetesi'nin 07/10/2015 tarihli sayısında yayımlanan Cevap ve Düzeltme metnini kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

Pervasız Gazetesi 7. 'Düzeltme ve Cevap Metni'

Ek: pdfYüksek çözünürlükte PDF olarak indirmek için buraya tıklayın.1.66 MB08/10/2015, 15:11

İtfaiyecilik Haftası sebebiyle, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Konya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Akşehir İtfaiye Merkezi'ni ziyaret ederek, personelin İtfaiye Haftasını kutladı.

Başkan Akkaya'dan İtfayecilere Ziyaret Konya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Akşehir İtfaiye Merkezi, İtfaiyecilik Haftasını düzenledikleri bir dizi etkinlikle kutladı. Akşehir İtfaiye Merkezi personeli hafta kapsamında Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin ile Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı da makamlarında ziyaret ederek çiçek verdiler. Akşehir İtfaiye Merkezi personeli ayrıca bayraklarla donattıkları itfaiye araçları ile şehir turu yaptılar...

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'da hafta münasebetiyle Konya Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanlığı'na bağlı Akşehir İtfaiye Merkezi'ni ziyaret ederek burada görevli personelin itfaiye haftasını kutladı...

Devamını oku...

Akşehir Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği görevine atanan Komiser Ahmet Givdi ile Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Akşehir Yurt Müdürlüğü görevine atanan Bünyamin Efe, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya'yı makamında ziyaret ettiler.

Givdi ve Efe'den Başkan Akkaya'ya ZiyaretYapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Başkan Akkaya, Givdi ve Efe'ye yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.

Akşehir Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amiri Ahmet Givdi ve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Akşehir Yurt Müdürü Bünyamin Efe yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile bir süre hasbihal ettiler.

 

Ülkemizde ve şehrimizde bir eğitim-öğretim yılına daha başlamanın mutluluğunu hep birlikte coşkuyla yaşıyoruz.

Dr. Salih AKKAYA2015-2016 Eğitim Öğretim yılına başlarken, geleceğin teminatı çocuklarımızın, onlar için en iyisini isteyerek her türlü imkânını seferber eden değerli velilerimizin ve büyük fedakârlıklarla, bu kutsal vatan topraklarında hizmet veren değerli öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu en kalbi duygularla paylaşıyor, onların bu yeni eğitim öğretim dönemlerini tebrik ediyorum.

Peygamber Efendimiz (SAV) "Ya öğreten ol, ya öğrenen ol, ya dinleyen ol, ya da ilmi seven ol. Sakın beşincisi olma (bunların dışında kalma) helak olursun" buyurmuşlardır. Bu da dinimizin eğitime ve öğretime verdiği önemin en büyük kanıtlarındandır...

Devamını oku...

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Ekim 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı