KONTV'de yayınlanan 'Süleyman Nerede?' isimli programda 2 Eylül 2015 akşamı Akşehir'de yapılan çekimler ekrana gelecek.

KonTV'de Akşehir VarSunuculuğunu ekranların gülen yüzü, bitip tükenmez enerjisiyle Süleyman Karaca'nın yaptığı programda; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile yapılan röportaj, Akşehir görüntüleri ve Akşehir'de yapılan hizmet ve çalışmalar konu edilecek.

KONTV'de yayınlanacak program saat 21.00'de başlayacak.

Pervasız Gazetesi'nin 2 Nisan 2015 tarihli sayısında ve resmi internet sitesinde, Başyazar Ümit Aykut ŞENER tarafından yazılan "BELEDİYE ENCÜMENİ MARİFETİYLE PARK RUHSATI 'RESTAURANT'A DÖNÜŞTÜRÜLDÜ" başlıklı yazıya tarafımızca Cevap ve Düzeltme Metni gönderilmiştir. Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği'nin itirazın kabulü kararı ile haklılığımız ortaya çıkmış olup Pervasız Gazetesi'nin 28/08/2015 tarihli sayısında yayımlanan Cevap ve Düzeltme metnini kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

Pervasız Gazetesi 6. 'Düzeltme ve Cevap Metni'

Ek: pdfYüksek çözünürlükte PDF olarak indirmek için buraya tıklayın.18.41 MB01/09/2015, 14:01

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir ilçesinde Konya Çevre Düzeni Planı Batı Konya Planlama Alt Bölgesi Çalıştayı yapılıyor.

Akşehir’de Batı Konya Planlama Alt Bölgesi ÇalıştayıAkşehir Özpark Otel'de yapılan ve iki gün sürecek Çalıştay'a; Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Akşehir, Tuzlukçu, Yunak, Kadınhanı, Doğanhisar, Sarayönü Belediyeleri Harita Mühendisleri, Şehir plancıları ile Konya Büyükşehir Belediyesi yetkilileri katıldı.

Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Nurullah Osmanlı çalıştay hakkında katılımcılara bilgi vererek Batı Konya olarak adlandırılan bölgenin Akşehir, Ilgın, Kadınhanı, Sarayönü, Doğanhisar, Yunak, Çeltik ve Tuzlukçu ilçelerini kapsadığını söyledi...

Devamını oku...

Şehitlerin ruhu için edilen dua ve Cuma namazının kılınmasının ardından camiden çıkanlara Akşehir Belediyesi'nin Mobil İkram Aracı'ndan şerbet dağıtımı yapıldı.

Akşehir'de Şehitler İçin Mevlid-i ŞerifAkşehir Kaymakamlığı, Akşehir Garnizon Komutanlığı, Akşehir Belediyesi, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Akşehir İlçe Müftülüğü işbirliği ile son günlerde verilen şehitlerin ruhuna ithafen Akşehir'deki camilerde Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif tilaveti yapıldı.

Akşehir'deki üç büyük cami olan Ulu Cami, Meydan Cami ve (geçici) İmaret Cami'nde Cuma namazı öncesi gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi...

Devamını oku...

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Eylül 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

4449153
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı