Akşehir Belediyesi; şair, yazar ve fikir adamı Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i anmak amacıyla bir etkinlik düzenledi.

Necip Fazıl Kısakürek Şiirlerle AnıldıAkşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 'Çileli Şiirler' isimli programda Eğitimci-Şair Özgür Çoban tarafından şiir dinletisi sunuldu.

Akşehir Kültür Merkezi'ndeki programa  Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A. Bahadır Örs, Belediye Meclis Üyeleri, bazı kurum ve daire müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Akşehir Nasreddin Hoca Huzurevi Müdürü Fahri Çavdar ile huzurevi sakinlerinin de katıldığı etkinlikte bir huzurevi sakininin temsili Nasreddin Hoca olması da büyük ilgi çekti...

Devamını oku...

Akşehir Belediyesi; şair, yazar ve fikir adamı Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i anmak amacıyla bir etkinlik düzenleyecek.

Akşehir Belediyesi’nden Necip Fazıl’ı Anma ProgramıAkşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 'Çileli Şiirler' isimli programda Eğitimci-Şair Özgür Çoban tarafından şiir dinletisi sunulacak.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya 28 Mayıs 2015 Perşembe günü Akşehir Kültür Merkezi'nde saat 14.00'de gerçekleştirilecek programa tüm Akşehirlileri davet etti...

Devamını oku...

Pervasız Gazetesi'nin 16 Mart 2015 tarihli sayısında ve resmi internet sitesinde, Başyazar Ümit Aykut ŞENER tarafından yazılan "Ya Ya Ya Şa Şa Şa SALİH BAŞKAN Çok Yaşa!" başlıklı yazıya tarafımızca Cevap ve Düzeltme Metni gönderilmiştir. Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği'nin itirazın kabulü kararı ile haklılığımız ortaya çıkmış olup Pervasız Gazetesi'nin 23/05/2015 tarihli sayısında yayımlanan Cevap ve Düzeltme metnini kamuoyunun bilgilerine sunuyoruz.

Pervasız Gazetesi Düzeltme ve Cevap Metni

Ek: pdfYüksek çözünürlükte PDF olarak indirmek için buraya tıklayın.824.08 KB25/05/2015, 17:19

Akşehir Belediyesi tarafından Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Uğur Işılak tarafından bir konser verildi. Akşehir Açık Hava tiyatrosunda düzenlenen konsere binlerce kişi katılırken ünlü sanatçı Işılak konserde yaptığı açıklamalarla da geceye damga vurdu.

Akşehir'de Uğur Işılak KonseriAkşehir 'de Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konsere AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Ayşe Türkmenoğlu, Kerim Özkul, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mustafa Kaya, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, Ilgın Belediye Başkanı H. İbrahim Oral, AK Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdullah Bahadır Örs, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Yöneticileri ve üyeleri ile vatandaşlar katıldı...

Devamını oku...

Faaliyet Bülteni

Üye Menüsüüyelik işlemleri

Üye Girişi
Yeni Üye Kaydı
Yeni Şifre Talebi

Etkinlik Takvimi yaklaşan etkinliklere ulaşın...

Mayıs 2015
Pa Sa Ça Pe Cu Cu Pa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Anket katılmak ister misiniz ?

Belediyemiz, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıklarımızın Son 1 Yılda Akşehir'de Yaptığı Yatırım ve Faaliyetlerden Haberiniz var mı ?

4449153
5uluslararasify
Atık Pil Toplama ve Bertaraf Çalışmaları
Ekmek İsraf Etme!..
190x80harita
Dumansız Hava Sahası Hareketi

btn multi_n
Akşehir Türküleri
btn etknl_n
Haberler
Haber Arşivi
Duyurular
Müdürlükler
Kent Bilgi Sistemi
E-Belediye
E-Hizmet
Telefon Rehberi
İletişim Formu
Bilgi Edinme
Doğrudan Başbakanlık
Mevzuat
İhale İlanları
Etik Komisyonu
Kaybettiklerimiz
E-Kitaplar
Akşehir'e Ulaşım
Ücretsiz Park Yerleri

1milyonbanner
kitapbanner

RSS Haberler

Akşehir Belediyesi içerik yayınlama servisini kullanmak için tıklayın...
Akşehir Belediyesi - Haberler

Twitter Akşehir Belediyesi Resmi Twitter Hesabı

Facebook Akşehir Belediyesi Resmi Facebook Hesabı